Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a CS:GO-t?

Megéri megvenni a CS:GO-t?

Figyelt kérdés
Csak mert a CoD ban az SD gamemode szinte ugyan az főleg ha klán vs klánba megy... nem túl felkapott ez a CS:GO tényleg ennyire jó?

2016. jan. 3. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nézd, ha neked elég a Cod, akkor ne vedd meg!
2016. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ahahahah szinte ugyanaz:D csak a skill curve kicsit mas a jatekban.
2016. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

"nem túl felkapott ez a CS:GO..."


Rápillantok a statisztikára: jelen pillanatban 622,813 db játékos tolja egyidőben. Tényleg nem túl felkapott...

A CS:GO leginkább az óvodásoknak való skinek miatt népszerű, a tizenévesek már jobban vágynak arra, hogy egy ládából kést nyissanak, mint hogy elveszítsék a szüzességüket.

Maga a játék nem túl kiemelkedő, de én már a CS 1.6 körülötti hisztériát sem értettem.

2016. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
10%
Minecraftot vedd meg inkább mert az sokkal jobb..
2016. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3.-ik elírtam bocsi xd magam sem tudom hogyan de azt akartama végére hogy....----> túl felkapott a CS:GO vagy ennyire jó bocsi a nagy csúszásért
2016. jan. 3. 17:55
 6/16 anonim ***** válasza:

Minecraft a lófas*t....


Én most kezdtem el a CS:GO-t, de csak a skinek miatt, pedig nem vagyok óvodás. Egy ki szerencsének hála visszakerestem a játék árának a 6-szorosát. De ilyen is csak egyszer van az életben. Maga a játék nem rossz... de nagyon primitív. A teljesítmény szerinti besorolás viszont izgalmas.

2016. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
hááááát őszinte leszek. Nagy fps fan vagyok, Battlefield széria a kedvencem. DE amikor kipróbáltam a CoD 4-et neten... háh elállt a szavam :D a CS-t veri rendesen, sokkal pörgősebb, izgalmasabb és bármily furcsa de realisztikusabb. Igen jól írtam, realisztikusabb. CS-ben csak bizonyos fegyverekkel lehet célra tartani, célozni (awp, aug stb), míg CoD-ban, BF-ben minden fegyverrel lehet + rakhatsz fel mindenféle vackot a fegyverre, red dot, scope, hangtapintó (direkt írtam így) stb... Nekem neten nagy csalódás volt a CS:GO, olcsón szereztem be de hát akkor is fáj egy picit a szívem. A skinek viszont tényleg lázba tudják hozni az embert :D ládához kulcsot biztos hogy nem fogok venni de pl amiket kapsz kártyákat, eladogatod őket és pár jobb skint tudsz venni. Nekem van egy StatRak-es Augom, pisztolyom + még 3 sima fegyó skin. egyikre sem költöttem a saját pénzem. A téli vásár alkalmából 5ös szint felett steamen lehet napi 3 kártyát kapni, mindet eladogattam, jó kis pénz jött be belőle és abból vettem a skineket. Nem rossz játék de számomra csak haverokkal élmény a játék. Egyedül unalmas, frusztráló, kiakasztó. Nem kellemes amikor MINDENKI ordibál a mikrofonba, unalmas mindig letiltani mindenkit... + trollkodnak versengőben.. mi értelme?! szerencsére büntetik őket de nem eléggé. nem tanulnak a trollok semmiből. én végleges bannt adnék annak aki már sokadjára szemétkedik a társaival. bevakítanak, leviszik a HP-dat hogy ha melléd lőnek meghalj, alád vágják a gránátot stb stb. haverommal voltam, fogtuk és ki rúgtunk szépen mindenkit a csapatból. és úgy már jó volt még ha csak botok voltak velünk akkor is többre jutottunk.... ja meg ez a szintezés. 3.szintig nem versengőzhetsz. nekem aki MÁR nem valami nagy CS fan ez fájt mert sokat kellett idiótákkal játszanom (eszméletlen milyen noobok vannak, gondolom a sok kis 10en éves..). ez még annyira nem is gáz. de az hogy sz* rakszik nekem a versengővel, nyertem és kaptam 1 nap eltiltást mert feldolgozzák az adataimat vagy mi a lószőr. wtf?!?! szórakozzon a valve az anyukájával :D ládát eddig 2x kaptam, mind a kettőt eladtam, sajna nem sok pénzért.. majd egyszer ha sok pénz összejön lehet veszek kulcsot de nagyobb a valószínűsége hogy nem :D inkább veszek vmi akciós gammát.. na puszi mindenkinek, CoD, BF 4ever! (olyan is ritkán van hogy valaki egyszerre Battlefield és CoD fan :D)
2016. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Erdekes, hogy nem a Battlefield meg COD tournamenteket rendeznek szerte a vilagon:D Biztos az osszes pro jatekos hulye, hogy ezzel a szarral jatszik.


Aki pedig a red dotrol osztja az eszt, az ne szoljon bele a realisztikussagba, koszonom...

2016. jan. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A CSGO úgy fel felépítve, hogy esport lehessen, a másik két cím meg nem.
2016. jan. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én most vettem meg, igaz nagyon kezdő szemmel de azt mondom, hogy megéri. Engem a COD még mindig ezerszer jobban vonz, de nagyon jól el lehet lenni a játékkal. Csak nagyon nehéz. Időt kell bele fektetni ha már egy átlagos szinten is akarsz játszani
2016. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!