Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Manapság miért ilyen örültek...

Manapság miért ilyen örültek a league of legends-el játszó emberek? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Régebben elkezdtem játszani a league of legends-el. Eleinte tök jó volt a játék az emberek nem basz*gaták egymást, aztán abba hagytam a játékot. Most újra elkezdtem játszani, észre vettem hogy most már mindenki állandóan cseszegeti a másikat azért mert béna. Én se vagyok profi, de azért nagyjából tudom a szabályokat. Volt már olyan helyzet mikor valami 10 éves gyerek akart kioktatni engem vagy el sem kezdődőt a játék és már report-olni akarták egymást. Néha már olyanok mintha élet halál harc lenne. Miért van ez?

2016. jan. 4. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom te milyen régen játszottál de szerintem mindig is ez volt.
2016. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez azóta ilyen hogy a nyelvi pakkok bekerültek. Azóta a játékosok többsége bőven 16 év alatt jár, az ilyen korban lévő kisgyerekekről meg tudni kell, soha semmiért nem ők a hibásak, mindig valaki más.

Ilyen ez a pop szakma.

2016. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen a választ. :)
2016. jan. 4. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
S2 vége S3 eleje óta tolom, mindig is ilyenek voltak.
2016. jan. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!