Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért gáz egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért gáz egy lánynak, ha megdicsérik és azt mondják, hogy szép/gyönyörű a szeme, illetve ha dicséred a személyiségét elmondod, hogy mit érzel iránta, illetve szereted, mint embert? (Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

Nem, hogy gáz, hanem egyenesen hülyének néznek.. Konkrétan akivel ismerkedtem ő olyan férfit képzelt el magának, aki romantikus megdicséri, mindig olyan dolgokat posztolt ki facebookra, amivel ezt akarta az ismerőseinek a tudtára adni, hogy ő milyen is valójában..


Hát valójában ez nem igaz róla, ugyanis amikor megmondtam, hogy mit érzek iránta és hogy mit gondolok ő róla, egyenesen leszidott és azt mondta, hogy ne minősítsem őt sehogy se, és hogy ne írjak olyanokat.. Ezzel tulajdonképpen le is rázott, ráadásul elég bunkó módon a végén, amit nem gondolok, hogy megérdemeltem..


De legalább ezt is megtapasztaltam..


Én egy egyedülálló fiatal 23 éves férfi vagyok a magam módján egy sármos férfi, sportos alkat.. A lánybarátaim szerint elég okos, hozzáteszem szinte csak lánybarátaim vannak, de furcsának gondolják a velem egykorúak többsége, hogy így gondolkodok (a barátaim a kivételek, meg biztos vannak még ilyen emberek..)


Eddig csak azt tapasztaltam, hogy a mai velem egykorú lányok semmibe vesznek, csak azért, mert romantikus alkat vagyok (tisztelet a kivételnek, mert vannak tudom, csak én még nem találkoztam ilyennel..) Ne rózsákra gondoljatok, hanem arra, hogy megdicsérem őket már le is vagyok rázva úgymond, mert nekik a rossz fiúk

kellenek, rám mindig azt mondták, hogy te jó fiú vagy..


Te nem cigizel, nem iszol alkoholt, nem drogozol? :O


Mikor azt felelem, hogy nem, hülyén néznek rám, teljesen más az erkölcsi világképem és másképp látom a világot.. Nálam a szórakozás azt jelenti, hogy ha kimegyek a szabadba, szeretem a természetet az állatokat és magát az egész természetnek az atmoszféráját a friss levegőt, a víz melletti helyeket..


Amikor azt látom, hogy párok semmibe veszik egymást, sőt inkább megalázzák egymást ahelyett, hogy valójában szeretnék egymást, akár buszon, akár nyilvános helyen de még csak nem is érdekli őket, hogy mit gondol egy kívülálló róluk...


Csodálkoznak ha szerintük nem létezik olyan, hogy szerelem? :)


Fogalmuk sincs, hogy a szerelem ereje mire képes és ezt tapasztaltam is, csak ezt sajnos eddig nem a lánypartnereim mellett, hanem láttam a saját szememmel...


Az a probléma alapvetően az emberekkel, hogy nem veszik észre magukat.. (Tisztelet a kivételnek, mert ismerek olyan párokat, akik tényleg szeretik egymást és még mindig szerelmesek egymásba, hosszú idő óta is..)


Olyan hamis világképet ad a mai média, hogy a mai fiatalok teljesen elvesztek, jöhetnek itt nekem azzal, hogy márpedig régen is ez volt... Tévedés, ma ha látsz egy idős házaspárt ők kitartanak haláluk idején is egymást mellett, és úgy engedik el egymás kezét, hogy szerelmesek voltak egymásba és szeretni is fogják egymást örökké... :)


Kórházban voltam gyakorlaton orvosi gyógymasszőrként és ott nem volt olyan idős házaspár, aki ne tartott volna ki a párja mellett, még haláluk pillanatában sem (igen sajnos olyan osztályon voltunk...) Ez a bizonyítéka a szerelemnek embertársaim, csak kérdés, hogy ez mai generációban megmarad e... Vannak akik csak beszélnek róla, de valójában nem azt cselekszik..


:)



2015. dec. 27. 23:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Önismeret! Láttad A bájkeverőt? Ha nem, nézd meg, nekem nagy kedvencem. A 2. kívánságot különösen ajánlom figyelmedbe.

Én soknak, fullasztónak érzem, ha valaki nagyon rám zúdít minden bókot és érzést, de nem is vágytam arra, amit a példádban említett lány állított a vágyairól. Nem tudja, mit is akar igazán, csak van egy elképzelése, talán a filmekből, amit látott, és tetszik neki, csak a valóság más. Ezért is fontos az önismeret, hogy az ember tudja, mire is vágyik valójában, hol vannak a határai, ilyen téren is.

2015. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommentedet, majd utána nézek a felsorolt filmeknek.. Én nekem személyes kedvencem pl a Sztárom a párom c film, illetve a Napsütötte Toszkána, talán azért is, mert bennem vannak az olasz gének a család végett és szeretem az olasz romantikus filmeket, de hát erről nem tehetek.. :)


A komment másik részére reagálva, én úgy gondolom hogy akkor sem ilyen stílusban fogok elküldeni valakit a halálba úgymond, hogy még el sem gondolkodok azon, hogy talán, hogy eshetett neki.. Azóta nem is beszéltünk egymással pedig előtte szinte mindennap 4 órákat beszéltünk, de nem erről a témáról vagy arról, hogy mit gondolunk egymásról.. Én viszont személy szerint megkedveltem, de ő úgy látszik nem, mert akkor sem így reagálom le a helyzetet, ráadásul annak fényében, hogy nem vagyok rámenős típus.. Én pl túl tettem magam rajta, csak nem tudom mások mit gondolnak ezekről a dolgokról mások, akikkel véletlen összefutok a neten..


:)

2015. dec. 27. 23:50
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

Felnőtt embereket nem minősítünk. Mondhatod, hogy tetszik a szeme vagy tetszik az idézet, amit posztolt, de ne mondd, hogy szép a szeme és ne mondd meg, hogy milyen is ő valójában (szerinted)...

Azt mondanám, hogy egy kicsit próbáld meg kinyitni a szemed és igyekezz jobban megismerni, megérteni a másikat, hogy megtaláljátok a közös hangot. A dicsérgetés nem visz ebbe az irányba, ahogy a rózsák sem.

2015. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell kutakodnod: [link]


Persze, teljesen jogos, de ő meg nem tudta, hogyan kezelje a helyzetet. Majd idővel megtanulja ezt is. Nem tudom, honnan indult, de abban biztos vagyok, hogy megvan az oka annak, hogy így viselkedett, és egyáltalán nem biztos, hogy az te vagy.

2015. dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

"Mondhatod, hogy tetszik a szeme vagy tetszik az idézet, amit posztolt, de ne mondd, hogy szép a szeme és ne mondd meg, hogy milyen is ő valójában (szerinted)..."


Köszönöm a kommentedet, de ha nem sértelek meg ez abszolút nem volt számomra hasznos, sőt nem is értettem ebből semmit igazából, hogy mit akartál írni... :)


Egyik szavaddal ütöd a másikat, mond hogy szép a szeme, de nem mond, hogy szép a szeme, most ebből kb nem értettem semmit... :)


De a véleményedet ennek ellenére tiszteletben tartom..


:)

2015. dec. 28. 00:05
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Én nem vagyok nő, de asszem megértem, hogy mit gondolnak ezzel kapcsolatban. Szerintem nem gáz, ha valaki romantikus alkat, az se, ha valaki szép bókokat mond, amennyiben komolyan is gondolja, viszont a hozzád hasonló férfiak egy dolgot nagyon elfelejtenek: a romantika arra az időszakra van, amikor már jártok és nem az ismerkedésre!

Ha már együtt vagy egy lánnyal és szerelmes beléd, akkor egy-egy szép bóktól majd elolvad, de kb ellentétest hatást vált ki, ha még csak ismerkedtek.

Gondolj bele: neked is furcsa lenne ha valaki teljesen ismeretlenül elkezdene agyondicsérni. A nők sokszor élnek át hasonlót, egy szórakozóhelyen például egy este alatt többször is, egyértelmű, hogy kialakul ez ellen valami védelem. Talán a legjobb példa a hajléktalanok. Eleinte, ha kéregetnek, az ember ad nekik néha aprót, de amikor már a fene tudja hányadik jön kéregetni, akkor már szinte reflex szerűen jön, hogy "nincs apróm", vagy valami hasonló, pláne ha már nem az első az adott napon.

2015. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Gondolj bele: neked is furcsa lenne ha valaki teljesen ismeretlenül elkezdene agyondicsérni."


Adott esetben, mi már másfél hónapja, hogy ismerkedtünk, és szerintem napi 4 óra beszélgetés után csak elmondhatom, hogy mit érzek iránta ráadásul a hobbyjáról, mivel hogy versíró.. :) És dicsértem a munkáját, illetve hogy mennyire tehetséges meg persze a külsejét.. Na mind1, én már csak ilyen vagyok..


És az szerinted, hogy hat, ha egy ismeretlennek azt mondod, hogy feküdjünk le, és csak egy 10 perce találkoztál vele a diszkóba? :)


AZ mennyivel jobb, most komolyan? :)


Mert manapság ez a trendi, de számomra meg pont, hogy gáz...


A kommentedet köszönöm, számomra hasznos volt, de a kommented egyik részével nem értek egyet.. :) De nem baj.. :)

2015. dec. 28. 00:27
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

A helyzet az, hogy a legtöbben az effajta megnyilvánulások mögött valami szándékot sejtenek. Rögtön a valamit-valamiért elv ugrik be nekik, hogy ezért nekik is adni kell 'valamit'. Amit nem akarnak, vagy nem is tudnak eleve...ez a magából kifordult világ ezt eredményezi. Az önzetlenség fel sem merül, mert azt kevesen értik, még kevesebben tapasztalják.

A tárgyak imádva, az emberek használva. Szép értékrend...

Vannak még akik nem így gondolják, ez ad némi reményt, hogy nincs teljesen elveszve minden. Vannak kivételek.

Aki pedig nem becsüli meg a felé irányuló szeretetet, az később a koldusává válik. Egyszerű törvény ez, de könyörtelen.

Kérdező, veled semmi baj nincs, egy értelmes ember vagy. Szerintem kifogtál egy olyasvalakit, akinek lövése sincs az általa megosztott dolgok jelentésével, súlyával.

2015. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Paco Rabanne


Köszönöm a kommentedet, teljesen mértékben egyetértek azzal, amit leírtál.. :) És nem azért, mert azt írtad, hogy nem én vagyok a hibás, hanem ahogy megindokoltad és ezzel teljes mértékben egyet értek.. Ugyan ezt gondoltam én is akkor.. :)

2015. dec. 28. 00:38
 10/22 A kérdező kommentje:

"A tárgyak imádva, az emberek használva. Szép értékrend... "


Én mint lélek hívő és Forrás/Isten hívő.. Gondolkodjunk el, hogy annak idején miért utálta Forrás/Isten a pogány Istenek, szobrainak imádatát, és a tárgyak imádatát.. Mert azok akik kifejezetten hamis tárgyakat imádnak azok a lelküket azaz az Isteni énjüket nem fogják megismerni, így nem ismerik meg a szeretetet, ami maga Isten, Lucifer nem véletlenül a hamisság és a hazugság atyja...


Épp ezért a média a hamis értékrendet reklámozza, mert az is az ördög kezében van..


"Ne csak nézz, hanem láss is"


Bocs, de erre a mondatra muszáj volt így reagálnom, mivel szerintem te is így látod ezt a dolgot..


Hogy értsd miért is értek ennyire egyet azzal, amit leírtál, egy konkrét példát tudtam erre felhozni...


Mindezt nem vallásos ember írtam... :)

2015. dec. 28. 00:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!