Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » HearthStone avagy ennyire...

HearthStone avagy ennyire tehetségtelen vagyok?

Figyelt kérdés
Üdvözlök minden kedves olvasót :) Kb vagy 1 hónapja ismerkedtem meg a hearthstone játékkal. Őszintén megvallva nekem nagyon bejött a játék. El se kezdtem játszani Onlin amíg nem volt 1 máknyi tapasztalatom. Na most a probléma ott kezdődik, hogy 10 meccsből vagy ha 1-t nyerek, és a legszomorúbb, hogy már nem kezdő paklival játszok. Nem mondanám, hogy olyan sok jó lapom van de Mage-hez elég sok fontos lapot beszereztem. Akárhogy kombinálom a lapokat, olvasok neten deck gui kat, így is kikapok mindig. A tegnap kezdtem egy Huntert mert szimpatikus volt a karakter. Oda is már belevertem vagy 600 dustot de így is 5 ből 5x kapok ki. Lehetséges, hogy nagyon amatőr szinten játszom, de az expert soloba már nem igazán okoz gondot. Ilyenkor most mi van?

2016. jan. 5. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

El kel fogadni, hogy a HS játékmenetének nagy része a véletlenszerűségről és a szerencséről szól. Volt olyan, hogy egymás után 20 Arénát nyertem, és olyan is, hogy egy héten át egyetlenegyet sem. Állítólag a legjobb HS játékosoknak 60-65% körül van a győzelmi arányuk. Az egyik kedvenc kártyajátékomban, a Netrunnerben ha egy jobb játékos jobb paklival játszik, 90% eséllyel nyer. A HS-ban ilyen sosem lesz.

Nem szabad komolyan venni a Hearthstone-t, mert ez a játék nem a taktikáról szól. Van egy jó paklid, mindent jól csinálsz, az ellenfélnek (aki teljesen idióta módon játszik) alig van már életereje, aztán hirtelen elkezd jó lapokat húzni, és egy kör alatt elpusztít. Ez egy ilyen játék.

2016. jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszönöm a gyors választ. Hát elég szomorú :( Hát akkor próbálkozok hátha lesz sikerem, de sajnos már csak soloba van sikerélményem.
2016. jan. 5. 09:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen de az a 60-65% csak rank5 felett van. Előtte általában pár vereséggel jutnak el odáig. Igazából akik tényleg profik és legend top 100 a cél azokat inkább 70-75%-ra mondanám. A szerencse számít, de nem olyan sokat , mint azt sokan hiszik. Hosszabb távon kiegyenlítődik a szerencse/balszerencse aránya és ott vagy 50%-nál. Az, hogy az 50%-ról te merre mozogsz az már a skillen múlik. Mivel gyorsak a meccsek, sok a jó játékos, sokat játszanak ezért elvárhatatlan,hogy 90%-os win rateje legyen valakinek.


Most képzeld el a legjobbakat. Ők egymást kapják ellenfélnek. Akkor, hogyan is lenne a "legjobbaknak" 90%-os win rateje?

2016. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó hogy én még csak 22 rankon vagyok :D De ahogy megfigyeltem az ellenfeleimnél a legtöbbnek már elég durva lapjai vannak :) Tegnap konkrétan már elhittem, hogy nyerek, de erre ellenfelem valami 8/8 Dinoszaruszt csapot az asztalra ami természetesen charge volt :D
2016. jan. 5. 10:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a lap konkrétan a rakat .... kategóriába tartozik. Senki sem használja. Ő is csak azért, mert jujj ez az első ilyen sárga kövű szutyka.
2016. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézz youtube videókat a játékról, magyarak közül csontit, mukyt és gameday irodát ajánlom. Fontos, hogy ismerd az összes lap mechanikáját és, hogy tudd minden kasztról, hogy milyen választ csapást indíthat ellened. Játsz aggró deckekkel azok olcsók és nem bonyolúltak. A heathstonehungary.hu-n is olvasgathatsz.
2016. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó hát nem vagyok még egy hearthstone guru :D
2016. jan. 5. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:
A magyar videósok közül még Yello Rambot ajánlom. :D talán ő az egyetlen aki játszani is tud, és lehet tőle tanulni. Bár igaz hogy én is herby videóiból ismertem meg a játékot, és az ején én is olyan stílosban játszottam mint ő. kb ugyan akkora winratem volt emiatt mint neked xd
2016. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak a HerbY :DDDDDDDDDDDDDDDDD
2016. jan. 5. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!