Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Disney Infinity-ről tudnátok...

Disney Infinity-ről tudnátok véleményt írni? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, de ez a játék most nagyon megtetszett :D Még mindig imádom a disney meséket, na meg Star Wars figurák is vannak, szóval szerintem tiszta ötletes, és ahogy láttam maga a játék is tök jó, de azért kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy mennyire élvezhető, mennyire gyorsan megunható, mik a hibái, stb. A válaszokat előre is köszi :3

2016. jan. 5. 19:11
 1/5 Erika 70 ***** válasza:
melyiket a sima Disney Infinity vagy a 2.0-át?
2016. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 3.0-át :D
2016. jan. 6. 18:03
 3/5 Erika 70 ***** válasza:
csupa jót olvasni róla de az ára kicsit magas a játék is jó (szerethető): https://www.youtube.com/watch?v=qPenyRX_TqA nézd meg ezt ez amolyan kritika nem a 3.0 de állítólag jobb mint 2.0 úgy hogy szerintem megéri
2016. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uhh nagyon köszönöm a videót, ment a zöld ^^ Egyébként nem tudtam, hogy Marveles karakterek is vannak benne :o Ez ,ég egy jó pont. Eddig nagyon tetszik, az én gyerekes agyamnak meg pont tökéletes :'D
2016. jan. 10. 10:52
 5/5 A kérdező kommentje:
*még egy jó pont
2016. jan. 10. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!