Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most én vagyok túl öreg, vagy...

Most én vagyok túl öreg, vagy tényleg sokkal fiatalabban kezdenek számítógépes játékokkal játszani a gyerekek, mint a 90-es évek gyerkőcei?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A 90-es években közel sem volt ennyi háztartásban számítógép. Nem volt internet ennyi helyen. Nem voltak okostelefonok...

Több lehetőség van, nagy a választék, többen engedhetik meg maguknak, és sokkal jobban beivódott a mindennapokba.

Régebben a tv töltötte be azt a szerepet, amit a videójátékok szinte teljesen átvettek tőle.


Nincs ebben semmi furcsa.

2016. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, a jobb helyeken már akkor is hamar kezdték, csak pl. nekünk szar keleteurópaiknak nem jutott minden háztartásba nintendó márióval és gémboj pokémonnal.
2016. jan. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Én 8 évesen kezdtem a C64-el.
2016. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeirntem a kérdező a Magyarországra gondolt, ahogy én is. Nem más nemzetek gyermekeire.
2016. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a 90-es évek gyerkőceinek is lett volna rá, akkor ők is ezt csinálták volna.
2016. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért valahol örülök, hogy Magyarországon a legtöbb családban nem tellett rá, így a korombeli felnőttek még lehettek valamennyit igazi gyerekek.
2016. jan. 9. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!