Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vendégségbe jönnek hozzánk...

Vendégségbe jönnek hozzánk 14-15 éves gyerekekkel, akiknek mindig valami számítógépes játékot kell hogy mutassak amíg itt vannak. Van valakinek valamilyen tippje hogy mi legyen az?

Figyelt kérdés
sürgős lenne :D

2012. dec. 30. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Menj el moziba.
2012. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mid van?
2012. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Honfoglalozzatok :)
2012. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző tipp nagyon jó:D

Honfoglaló.

vagy egyszerűen csak írd be a keresőbe hogy ,,ingyen játékok" vagy hasonló aztán majd ad valamit.

Én éppen az említet címet írom be,és olyat találok pl hogy ,,Gold miner".Az se rossz

Mahjongg is lehet jó,de az kicsut másabb.

2012. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát van bioschock, binary domain, deus ex, inversion, prototype, bulletstrom, ilyesmik :D mondjuk a honfoglaló jó ötlet, meg az ingyen játékok is, köszi :)
2012. dec. 30. 12:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagyok, hogy keressenek maguknak.
2012. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Néha szoktam olyant,hogy beírom a keresőbe retro games.

Igaz,hogy nem "trendi" és némelyik nagyon kezdetleges színvilággal rendelkezik,de én személy szerint nagyon szeretem.:)

2012. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a retro a nagy: Prehistorik, totalcommander keen meg amiben a fokat közt a fogkrémgyerek mászkál a trutyik ellen :D Csomagba ingyen leszedhetők már csak a googleba kell beírni.

Egy délutánt kitennének.

2012. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sims- a legjobb játék :) remélem segitettem
2013. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!