Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A régi Metin2Mester mikor fog...

A régi Metin2Mester mikor fog újra elindulni vagy már nem is fog?

Figyelt kérdés
Régen jó pár éve játszottam rajta de most nincs meg a weboldala se se a játék szerintem betíltották vagy abba hagyták a játékot....halottam hogy nyílt helyébe másik metin pl.: NextWorld2 vagy Mystic of Master és Magic of Master valamelyik közülük az uj metin2mester talán de lehet hogy mind 3 az de mind1 ezek nem olyan jóó mint a régi m2m nah és azt is halottam nem rég hogy meg fog nyílni nemsokára az igazi metin2mester is csak még csinálják nah és ez igaz szerintetek megint lesz m2m ??? nagyon jó lenne ha megnyílna mert egy se olyan jó mint az volt az volt a legjobb metin nah előre is köszönöm az értelmes válaszokat ! :)

2016. jan. 9. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Mystic megnyílt újra, de nagyon kezdők csinálják. :D Pár hónap után minden regisztrált karakter id+pw+emailjét feltörték és kirakták a netre.

NextWorld2 meg nem nyílt helyébe, hanem alapból amikor szétváltak új vonalon indult el.

Hamar meglehet szokni az új grafikát, és onnan már nagyon jó. :)

2016. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értemm én a metin2mester után játszottam sokáig a nextworld2-őn az is be jött nekem de amikor megváltozott a főváros és a játék kinézete is onnantól nem játszottam vele
2016. jan. 9. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért változott meg, amiért a mestert bezárták. A GF beperelte őket. Minden privát szervernek az lesz a sorsa.

Meglehet hamar szokni a változást, és utána semmi gond vele.

2016. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem a régi kellene de ugy látom már nem lessz megint olyan nah mind1 köszi a válaszokat jah és nem tudtok ajánlani más multiplayeres játékot mind egy hogy milyen csak magyar legyen és ne legyen nagyon gyerekes,varázslatos a játék még olyan el megy mint a metin de az se olyan nagyon fantáziás játék ugy hogy jöhtne pár jó játék :)
2016. jan. 11. 21:04
 5/7 anonim válasza:
Nemrég nyílt újra. 2-3 hónapja 😃
2016. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az csak egy koppintás, adathalász szerver. :)
2016. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sima metin2mestert nem zárták be,hanem magic to masterré vált. de nagyon szar
2016. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!