Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell elkezdeni a Counter-...

Hogy kell elkezdeni a Counter-strike: global offensive-t? Kezdőknek tudok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Eddig 1.6-oztam 3 évig, de most ét szeretnék térni a GO-ra. Mit érdemes tudni róle, és egyáltalán hogy fussak neki? A szervereket itt is IP cím alapján kell megkeresni, vagy automatán már benne lesz a rendszerben? Esetleg tudtok jó GO szervereket?


Azt tudom, hogy a GO-ban vannak skinek. Hogy lehet őket szerezni? És ezek erősebbek is, vagy csak a kinézetük más?


Mi az a versengő?


Köszönöm előre is.



2016. jan. 9. 16:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

A fentieken kivül érdekelne az is, hogy kitűzők mire jók, mennyit lehet kapni belőlük; valamitn a küdletéseket hol fogja írni a játék.


Egyszóval tényleg kezdő játékos szemmel nézve az alap dolgok érdekelnének az 1.6 és a GO közötti különbségről.


Az 1.6-ot jól ismerem.

2016. jan. 9. 16:41
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

- A community szerverek itt is megvannak, a kereso mukodik. Vannak jobbak (128 tick, only hs deathmatch) szerverek, surf, zombiemode, bunnyhop, awp mapek, sokan jatszanak ilyeneket is, en nem szoktam.


- A Valve szervereken mennek folyamatosan competitive (versengo) meg masik 3 jatekmodok.


- Most vezettek be XP rendszert, 3-as szintet el kell erni mielott competitivre mesz. Deathmatch-et ajanlom neked, ez a leggyorsabb ha tudsz loni. Szerdankent kapsz xp-boostot, igy 2 het alatt keves jatekkal is meglehet.


- A skinek rankupnal esnek hetente egyszer. (Ne lepodj meg ha mindig 3 centes esik, lassan 1 eve nem volt jobb dropom.) Nem erositenek semmit.

2016. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

A versengőnek az a lényege, hogy egy pályán lejátszol egy teljes meccset, 5v5-ben, valódi emberek ellen, akiket a játék a szintednek/tudásodnak megfelelően válogat ki. Összesen 30 kör van, és 16-ot kell nyerni a győzelemhez.


Illetve ami még fontos, hogy kilépni nem lehet menet közben, mert azt bünteti a játék, tehát elejétől a végéig le kell játszani.

2016. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Rendben, és magyar szervereket tudtok mondani?
2016. jan. 9. 21:36
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Tippre ha beirod hogy HUN, vagy magyar megkinal egy parral:)
2016. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Még pár kérdés:


A versengőt már értem, de mi a célja, lehet valamit nyerni? A vesztestől meg elvesznek valamit?


Mi az az alázás?


A fegyverskinek dobása /tárgydobás mit takar? Egyből megkapom, vagy fel kell szedni a földről valami csomag félét? Ez tulajdonképp pénzt ad, amiből a piacon tudok venni skint?


És végül a fegyver skineknél mire kell odafigyelni? Kophatnak?

2016. jan. 10. 09:19
 7/17 David134 válasza:
31%
Ha az adott versengő meccsen jól játszottál és első vagy akkor ha szerencséd van rank upot kapsz azaz 1-el magasabb szintre kerülsz.Ha 3-a elvesztesz egymás után akkor meg elvesztesz egy rangot.Az alázás csak annyit takar hogy ugyanazt az embert már nagyon sokszor megölted magyar alázod.A fegyvereknél ha kapsz egy skint akkor lehet BattleScared ami azt jelenti hogy szétkopott fos és kisebb az értéke.De lehet Factory New ami azt jelenti hogy szép állapotban van.De van még Minimal Wear meg Field ested és WellWorm.
2016. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Ne akarj magyar szerverre menni, hacsak nem akarsz 0-24-ben k**vaanyázást, és hasonlókat hallgatni:)
2016. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A trágár dumát valahogy már megszotkam az 1.6-ban... :D Szóval ez nem akadály. Egyébként köszönöm.


A tárgydobást még nem telejsen értem: szóval csak kör végédad(hat), vagy közbe is eshet pl. egy ölés után? Kulcsot amúgy dob vagy azt csak venni lehet?


A versengőben vereségek után 3-as szintről visszaeshetek 2-re, vagy 3 alá nem lehet menni? Hány vereség kell egy szint csökkenéshez? És pontosan mit jelent a vereség? A csapatom vereségét vagy azt, hogy én lettem az utolsó?

2016. jan. 12. 16:54
 10/17 anonim ***** válasza:

Tárgydobás mindig csak kör végen lehet, de elég ritka. Kulcsot egyáltalán nem dob, de venni sem igazán éri meg, legalábbis ha ládát akarsz vele nyitni, ugyanis elég értéktelen tárgyakat kapsz belőle.


Itt van az összes versengő szint: [link]


Az átlag játékosok nagyjából a Gold Nova szinteken vannak. 10 nyert versengő után kapsz szintet, és a győzelmektől-vereségektől függően dobál föl vagy le.


Ha az XP pontok által meghatározott szintekre gondolsz, az nem tud csökkenni, csak nőni. Vereségnek pedig mindig az számít, ha a csapatod vesztett, az egyéni teljesítmény a csapaton belül csak Deathmatch és Arms Race módokban számít jelentősebben.

2016. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!