Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell elkezdeni a Counter-...

Hogy kell elkezdeni a Counter-strike: global offensive-t? Kezdőknek tudok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Eddig 1.6-oztam 3 évig, de most ét szeretnék térni a GO-ra. Mit érdemes tudni róle, és egyáltalán hogy fussak neki? A szervereket itt is IP cím alapján kell megkeresni, vagy automatán már benne lesz a rendszerben? Esetleg tudtok jó GO szervereket?


Azt tudom, hogy a GO-ban vannak skinek. Hogy lehet őket szerezni? És ezek erősebbek is, vagy csak a kinézetük más?


Mi az a versengő?


Köszönöm előre is.



2016. jan. 9. 16:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi. És a szintnek mi értelme van? Elvégre ott van a rangozás szóval az meg úgyis a versengős győzelem függvénye. A szintnek nicns köze hozzá.
2016. jan. 16. 11:48
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

1. A rank3-at azert kell osszeszedni, hogy aki megveszi a jatekot az ne szabaduljon ra rogton a versengore, ugy hogy mozogni sem tud.


2. Fancy medalokat kaphatsz ha osszegyujtesz 40 szintet.


Szoval gyakorlatilag semmi, +1 feature.

2016. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem a rang 3-ról beszélek, az tiszta sor, hogy ennyi kell a versenhgőhöz. A 3-on túli szinteknek viszont mi értelme van?!
2016. jan. 16. 19:44
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
A masodik pontot olvasd el a valaszomban.
2016. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi. Még egy kérdés: Konzol. Hiába állítom be valamiylen gombra, egyszerűen nem reagál. Vagy nincs is? Játékba le se lehet nyitni?


Másrészt láttam sokaknak van klán nevük. Azt hol lehet beállítani? Csak mert ha jól tudom steam nevet használ a játék.

2016. jan. 20. 06:44
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

Beállítások-> Fejlesztői konzol engedélyzése.


Legtöbb szintfejlődésnél kapsz valamilyen cuccot általában 3 centeseket,de jobbakat is lehet.


Klánt én sem tudom

2016. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Klánt is a beállításokban kell. Csoport címkénél kell kiválasztani a Steam csoportot, ez a klán.
2016. febr. 4. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!