Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem kaptam meg a játékot...

Miért nem kaptam meg a játékot Originen?

Figyelt kérdés
Megvettem Originen a Bf4 premiumot de nincs a játék könyvtárban benne, mit csináljak?

2016. jan. 9. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Már semmit, az esély a BF4 prémiumra drasztikusan lecsökkent nálad.
2016. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak a premiumot vetted meg vagy a Premium Edition-t?
2016. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Premium Edition
2016. jan. 9. 22:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor Origin-en felül van egy olyan, hogy "Feltüntetés". Nézd meg, hogy nincs-e a rejtett játékok között.
2016. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs ott már néztem :/
2016. jan. 10. 10:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Vásárlás után azonnal felajánlja a letöltést. Nálad mi történt fizetés után? Kaptál visszaigazolást a fizetésről?
2016. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát felajánlotta a dlc-k letöltését, viszont visszaigazolást nem kaptam az email cimemre mert akkor amikor megvettem a játékot egy másik email cim volt amit nem ismerek, most váltottam át miután megvettem.
2016. jan. 10. 11:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja nem :/ Az van oda irva hogy Premium Membership
2016. jan. 10. 13:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Megoldódott... Premium Edition helyett premium Membership-et vettem, szóval most meg kellett vennem az alapjátékot még pluszba szal igy 9 ezer forint 6 ezer helyett
2016. jan. 10. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!