Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: Nektek tetszik az új...

LoL: Nektek tetszik az új hősválasztási rendszer? Sztetek nagyon nehéz/hosszú lesz megkapnom sok játékban midet? :c

Figyelt kérdés

Főleg AP mid-del játszom, mekkora az esély h a 2 megjelölt közül midet kapom?

Amúgy csak én nem nagyon bírom az olyan mideseket, akiknek csak Zed meg Yasuo van meg? olyan unalmasak, minden 2. meccsen van valamelyik miden.



2016. jan. 9. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal nem muszáj megjelölni kettőt. Viszont miden ritka hosszú lesz a sor így is. Ha meg mégis kettőt kell akkor ismételten hosszú lesz, hisz mindenki aki 1lanet mainel az midet fogja másodiknak jelölni, avval az okkal, hogy oda úgy se jut be.

Amennyiben bejön rankedre a rendszer úgy azok akik csak midezni szeretnének várhatnak kb 10 percet a meccsre, mint most a teambuilderben.

2016. jan. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ettől tartottam :c De néha megéri várni :D Az a baj, hogy főleg ap-kkel szeretek játszani, és azok főleg midre valók. Lehet, hogy kell junglet vagy topot is kezdenem többet próbálni. :c
2016. jan. 10. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, ritka hosszú lesz a sor a midért. Az meg még kérdéses, hogy a supportért milyen hosszú lesz. Mert én azt is el tudom képzelni, hogy azért nem talál mert nincs support.

Én is szeretek midre menni, mert ott vannak azok a champek akiket szeretek(pl. Azir, zed, yasuo). De én mindenhova tudok menni, ha nem kapok midet.

Zeddel és yasuoval nekem semmmi bajom, max akkor ha nem tudnak vele játszani. Lehet, hogy unalmas, el is hiszem, hogy az, de most ők az erősek.

2016. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!