Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinek hogy tetszik a Windows 10?

Kinek hogy tetszik a Windows 10?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon :)

#Windows #operációs rendszer #Microsoft #Windows 10 #ingyen frissítés #univerzális rendszer
2015. aug. 7. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nekem is, bár a többi Windows után a kinézet és a használat miatt picit szokni kellett. Például hogy a Gépház miatt háttérbe szorul a Vezérlőpult kissé. :P
2015. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%

nekem piszkosul nem jön be.

vissza is állok 8.1-re.

2015. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A rendszer maga tetszik, csak még pár javítás rá fog férni. Vissza is álltam 8.1-re, majd pár hónap múlva felrakom a 10-et.
2015. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem értem mi ez a nagy "imádat" körülötte, én pont ugyanúgy használom mint eddig bármelyiket.


Ettől függetlenül elég gyors, bár a 7-8 is az volt, jó hogy végre van kereső a tálcán, és egész szépen rendezgethető a start menüje is. Az action center sem rossz, és tetszik hogy létre lehet hozni több asztalt, bár ezek kb eddig is megkapható vagy nélkülözhető funkciók voltak. Cserébe még néha meg-meg akad, és van 1-2 bug, de majd kinövi.


Az irány jó, főleg hogyha az újabb rendszereket hasonlóan frissítésként kapjuk majd.

2015. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mint gamer előbb-utóbb muszáj lesz tetszenie, DirectX 12 csak ezen van, hogy fulladnának meg.
2015. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem tetszés kérdése. A felhasználón múlik. Aki béna hozzá, az természetesen azt mondja, hogy sz@r.

Én első pillanattól kezdve használom, és semmi gondom vele.

2015. aug. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete használom, eddig semmi gondom nincs vele. Oda kell figyelni a beállításokra, semmi több. Nekem tetszik.
2015. aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 megfeledkeztél a VULKAN-ról,ami a dx12 nagy ellenfele,ráadásul nem microsoft termék,ráadásul multi platformos ( win,mac,linux )
2015. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, nagyon gyors renszer. A 8.1 is elég gyors volt, de valahogy mégis jó volt tőle megszabadulni. A Win 10 sokkal szebb és jobb. És a Win 8.1-el ellentétben ezzel semmilyen komolyabb problémám nincs.
2015. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyáltalán nem tetszik. Az elején még szuper volt nekem is, de aztán azt írt, hogy valami hiba miatt nem tudja elindítani a gépem. Ezért újraindította és letörölt mindent adatot és magát a Windows 10 szoftvert, úgyhogy nem tudom használni, merbekapcsol, szürke képernyő és újraindul. Ezt a végtelenségig csinálja amíg nem áramtalanítom
2015. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!