Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The elder scrolls online hogy...

The elder scrolls online hogy kell fel telepíteni?

Figyelt kérdés

Hova regisztráljak, van magyar klán?

Lehet élvezni a játékot?

És hol töltsem le a játékot?


2016. jan. 10. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem steamen van meg, de alapjáraton:

[link]

Csinálni kell egy fiókot, ha annak a beállításaiba bemész le tudod tölteni weboldalról a játék launcherét, ami leszed meg telepít mindent.


Nekem élvezetes, érdekes hogy mennyi mindent "kölcsön" lehet venni más MMOkhoz képest.


Magyar klánt nem kerestem, de biztos van.


Viszont sokat kell olvasni angolul, hogy megértsd egyáltalán miről szól, mert egyébként hatalmas káosz lesz csak a fejedben.

2016. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is... megkell venni. Ugyan is B2P. Van magyar klán, és élvezhető egy darabig. De normális Endgame content nélkül rohadt unalmas. Mondjuk én úgy is eltudtam vele 200 órát játszani hogy a Skyrimet 5 óra szenvedés után otthagytam. Pedig az egy jobb játék elvileg.
2016. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja igen, azt én nem is írtam bele, hogy meg kell venni, mert ez elég egyértelmű a weblapon. egyszer megveszed, nincs havidíj meg ilyesmi.
2016. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!