Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz az hogy a Tauri wow...

Igaz az hogy a Tauri wow szerver jobb, mint az összes blizzard server együtt véve?

Figyelt kérdés
A mende-mondák szerint igy van.

2016. jan. 10. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez az állítás kb ilyen évszázad vicce kategória.
2016. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Mi a jobb benne? Az, hogy 2 kiegészítővel le van maradva? Az, hogy minden bugos? Az, hogy kreditért meg tudsz venni olyan cuccokat, amiket hivatalosan nem tudnál (és ezzel többe kerül a játék, mintha eredetin játszanál :D)?
2016. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
a 10 eves pistikek szerint akik eletukben nem jatszodtak eredeti jatekkal talan...
2016. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Hülyeség, tiszta bug az egész, a fizetős részéről már nem is nyilatkozom.

Eredeti nekem hatalmas csalódás volt (a mostani wod), de még az is fényévekkel jobb a taurinál. De ott van a molten wow meg társai angol privát szerverek, még azok is sokkal jobbak a taurinál. Tauri azért jó a népeknek, mert aluliskolázott buta népek, akik egy sz* ros angolt nem képesek társalgási szinten használni, ezért nem értenek semmit és nem tudnak érvényesülni.

2016. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
HA-HA-HA, el ne hidd már. A Tauri csak azért létezik még, mert magyarul beszélnek rajta, egyébként lehúzhatná a rolót. Trágya rajta minden, még az auto attack is bugos.
2016. jan. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Csiß ***** válasza:
51%
Annyira jó az a privát szerver,hogy állítólag a Tauri megveszi a Blizzardot...
2016. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gnoomage ***** válasza:
38%

Bugosnak annyira azért nem bugos szerintem, több év alatt alig volt max 2 gond... A lemaradás meg nem tudom mi a fenéért olyan marha nagy gond... Tipikus menő vagyok új cuccokkal gondolkodás ami a gamer világba eléggé gáz.


És nehogy már azért legyen hülye a magyar mert nem tud perfekt angolul... Most akkor azért hülye a 4# mert nem ért kínaiul... És tény ami tény, hatszor jobb magyar értelmes társasággal dumálni és hülyéskedni, és ezerszer könnyebb megtanulni a wowos beszédet, mint angolul(amihez már bőven nem alap társalgás kell...)


Ha van haveri társaságod és nem fizetsz rá, meg persze nem vagy peches egy eléggé jó játék a tauri is, vagyis nem egy ismerősöm töltött el vele boldog éveket, köztük én is :D


Az eredetihez viszont nem lehet fogni egy egyszerű tört változatot, csak ha szereted a magyarokat ;)

2016. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak viccnek szántam a kérdest köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 16. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik tört szerver sem jobb, mint az eredeti :) Ezt gondolom vki olyan mondta, aki nem bírja kifizetni, vagy be akarja mesélni magának, hogy jobb, mivel ő nem engedheti meg magának.
2016. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!