Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani olyan ingyene...

GetOutOfHereStalker kérdése:

Tudnátok mondani olyan ingyenes játékokat, amik olyanok mint a World of Warcraft?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy milyen játékok nem érdekelnek:

Ne ilyen 10 éves kor felé járó karakterekkel kelljen menni, mint pl. a Terában, meg ne is ilyen kis cuki mókusokkal vagy ilyenek, mert ilyet is láttam már.

A karakterek mikor varázsolnak ne nyávogjanak, mint egy animében (RaiderZ).

Az irányítás legyen egyszerű, ne Guild Wars 2-höz hasonló, hogy ne kurzorral kelljen kattolni az ellenre, aztán kiválasztani, hogy milyen mágiat szeretnénk ellőni.

Remélem vannak ilyen játékok..


2016. jan. 11. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincsenek.


Ott a WoW, a többi mint szemét szarrakás.

2016. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

WildStar, ugyan olyan a rendszere mint a WoWnak.


Amúgy #1, a WoW új kiegje se sokkal jobb, mondom úgy hogy 2005óta wowoztam.

2016. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Guild Wars 2-ben PONT hogy NEM kell "az ellenre kattintani, aztán kiválasztani, hogy milyen mágiat szeretnénk ellőni". Játszottál már vele egyáltalán, hogy ilyen marhaságot írsz róla?
2016. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, játszottam már vele, máskülönben nem írnám. :D Mondjuk nem sokáig nyomtam, 2 napig a borzalmas irányítás miatt nem akartam tovább.Én egy ilyen pisztolyos faszi voltam, enginer azt hiszem, de nem biztos, hogy ez volt a neve.

1. Meg kell nyomni a jobb egérgombot és mozgatni az egeret, hogy a kamera elforduljon.

2. De igen, rá kell kattintani az ellenre, aztán 1-4-ig "ha jól emlékszem 4 képesség van) meg kell nyomni egy gombot attól függően, hogy milyen képességet akarsz használni. :D

Szóval kedves utolsó, hidd el, játszottam a játékkal, nem csak pofázok bele a vakvilágba.

Talán nem ártana, ha máskor nem offolnál, és ahelyett, hogy itt véded a játékod, talán a kérdésre is válaszolhatnál. :D

2016. jan. 11. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen én is a wow-ot ajánlom csak. ha nem akarod fizetni akkor menj tört szerverre, mert még úgy is jobb, mint a többi mmorpg. :)
2016. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Hol lehet letölteni ezt a tört szervert?
2016. jan. 29. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre az oldalra regizel ( 1 perc se )

[link]

Aztán ha ezzel megvagy akkor kattinthatsz a kliens letöltése gombra. Itt mindent szájbarágósan leírnak, a lényeg csak annyi, hogy elindítod a programot, hogy töltse a játékot, de te közben már tudsz is játszani. ( Mert a játék alatt tölt, szóval kb fél órán belül már tudsz is játszani.

2016. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valami nem megy nyugodtan szólj, nem egy embernek csináltam meg én a tört szervert ^^
2016. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!