Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok jó játékokat mondani...

Oposszum1234 kérdése:

Tudnátok jó játékokat mondani erre a gépre? (Fifa 14 full grafikán megy rajta, PES 2016 közepesen) Ha lehet ne háborús játékok legyenek :D

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



2016. jan. 11. 17:37
 1/4 A kérdező kommentje:
2016. jan. 11. 17:40
 2/4 anonim ***** válasza:

gta 3, vice city, san Andreas

[link] gta 4 esetleg, de szerintem csak lowon fog futni (vga, cpu is harmatos) Saints Row 1-2, a 3 is elfuthat low-medium környékén. Euro Truck Simulator low/medium-on szintén futni fog. gta 5-ről ne is álmodj, ahhoz a komplett gépet le kéne cserélni, hogy menjen. (nekem a gtx950-emen megy kisebb kompromisszumokkal high-on, de néha kifut a kártyám a vramból, és belaggolok :D)


Milyen játékok érdekelnek? Milyen stílus? Nem tudok 100+ címet fejből, sőt alig játszottam 15 nagyobb játékkal életemben.

2016. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem próbáld ki a Life is Strange-et vagy van a Remember me ez néhol olyan mint a Mirror's Edge néhol meg olyan Mortal Kombat feeling :D
2016. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :D
2016. jan. 14. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!