Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecrafttal tényleg csak...

A minecrafttal tényleg csak gyerekek játszanak?

Figyelt kérdés

elég sokat játszok minecrafton. a barátom egyszer mondta,hogy ezen 8-10 éves fiúk szoktak játszani. azt hittem csak cukkol. de a villamoson utána hallottam beszélni pár gyereket a minecraft chetekről. azóta is hallottam ,hogy gyerekek játszák.

20 éves nő létemre gáz, ha tetszik és szeretek vele játszani??

komoly építményeket szoktam csinálni, általában bánya fölé. és saját lejárót meg chile-rendszert szoktam kiépíteni. szóval nem csak ütögetek benne, hanem tervezek stb:D gáz?


2016. jan. 11. 19:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
régen am béna játéknak tartottam. aztán a barátom megmutatta. és elkezdtem otthon magamtól játszani és egyre jobban megszerettem. úgy egy éve már
2016. jan. 11. 19:51
 2/11 anonim ***** válasza:

Tény, hogy inkább gyerekek között népszerű a játék, de azért idősebbek is játszanak vele. Gáznak nem gáz.

[link]

2016. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak gyerekek. Csak náluk az a divat, hogy csinálnak youtube-on egy gameplay csatornát és mivel játszanak? Naná, hogy Minecrafttal. Haverom közelít a 30-hoz, ő is szokott Minecraft-ozni. Bár ő tekkittel nyomja, merthogy ő neki így "összetettebb" :D
2016. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán. Leggyakrabban a gyerekek játsszák, de ez nincs korhoz kötve. Hallottam én már olyat, hogy egy idős bácsi játszott rendszeresen számítógépes játékkal. Ha élvezed a játékot, akkor játssz!
2016. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Játszik vele sok felnőtt is, de sokkal durvább a gyerekkorú playerek aránya mint más játékokban.
2016. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

megértem, ha gyerekem lesz, én is jobban örülnék, ha ilyennel játszana, mintha valami gyilkolós lövöldözős játékkal játszana.

:D

bár ebben is van zombi ölés pl de azt is ki lehet kapcsolni.. állatokat se muszáj megölni.

2016. jan. 11. 22:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Láttam már olyan minecraft streamet, hogy a nagymama tolta kreativba az építgetést, a férje meg a chatet moderálta. Meg itt van ez a magyar youtubos is: https://www.youtube.com/watch?v=-Fqu9olC5Yw
2016. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na, azért tegyük tisztába a dolgokat

Egyáltalán nem sok gyerek játszik a Minecrafttal, nagyon elenyészően az idősebb korosztályhoz képest. A gyerekek a MesterMC-vel játszanak, ami baromira nem ugyanaz. Miben különböznek? A Minecraftot megveszed egyszer és utána bármit csinálhatsz. A MesterMC-t letöltöd majd perkálnod kell a rangokért, hogy ugyanazokat megcsinálhasd multiplayerben, ami alapvető dolog az eredeti Minecraft multiplayerében.

2016. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem csak gyerekek játsszák. Forge-ot telepítve különböző modokkal, modpackokkal meg lehet bonyolítani a játékot, és hopp, úgy elszáll 4-5 óra, hogy észre sem veszed. 32 évesen én is játszom a Minecraftet a barátaimmal, sőt, Prohardver fórumban még nálam sokkal idősebbek is tolják. A játék nem korfüggő.
2016. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Spilerke ***** válasza:
Nem gáz, én is sokat játszok vele, de szerintem 50 évesen sem gáz, mert a minecraft kortalan. :D
2016. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!