Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik videó kártya jobb?

Melyik videó kártya jobb?

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]



2016. jan. 12. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

bár sokan esküdnek az nvidia-ra(és kicsivel kevesebb a gond is vele) én mégis az amd-t venném meg. most is amd radeon kártyám van és minden tökéletesen fut. bár ha nagyon gamer-kedésre lesz gép akkor inkább nvidia-t vedd mert az amd driverek kicsit körülményesebbek az avatatlanoknak(körülményesebb telepités 2 féle driver kell az alap és az amd catalyst de ha minden megvan simán veri nvidiát)és 1-2 játék nemtetszését fejezheti ki(eddig csak 2-3 ilyen játékkal találkoztam csak de driver frissités után azok is mentek rendesen)


lényeg: ha nem baj hogy elején 1 kicsit bonyolultabb a driver frissités/telepités akkor amd-t ajánlom neked viszont ha nem akarsz ezzel foglalkozni az nvidia jobb választás neked, ez teljes mértékben tőled függ.


ui: ez csak az én véleményem és tapasztalatom.

2016. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cirka egy erő,de csak használtan éri megvenni őket a gtx 660 tán 1-2%-kal erősebb,de sokkal kevesebbet fogyaszt!
2016. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem így megy ?

sapphire 5000*256=160GB/s a memória sávszélesség.

geforce 6008*192=144GB/s a memória sávszélesség.

2016. jan. 12. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
nem éppen,mivel a sávszél az a bit ,viszont manapság a bit sem annyira meghatározó már.
2016. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!