Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lassú/akadozik a WoW...

Miért lassú/akadozik a WoW egy ilyen gépen? (eredeti)

Figyelt kérdés
Dual core Amd Athlon X2 Processor 3 ghz,AMD Radeon HD6670 videókártya,ram 4gb. Sokszor majdhogy egy percet kell várni mire betölt a textúra,iszonyat lassú.Mountra is ha fel akarok szállni és elnyomom akkor nagyon késik.Van hogy az fps em 50-60 ról leugrik 10 re.Néha beakad annyira a játék hogy csak altf4 segít.Töltőképenyő végigmegy és nem dob be a mapra,csak úgy áll végigtöltve a csík.A recommended grafika good kell legyen,de mivel még goodon is sza*akszik levettem fairre de még igy sem a legjobb.Létezik hogy egy ilyen gép ne vinné a WOWot amikor egy leggagyibb roncson is elfut rendesen???
2016. jan. 13. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

"amikor egy leggagyibb roncson is elfut rendesen"-


Nagyon félre vagy informálva. :D

2016. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó lehet hogy nem minden roncson,de akkor is egy ilyen gépen nem szabadna ennyire akadozzon? és még majdnem hogy lowon is nagyon szaggad
2016. jan. 13. 15:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Szaggat*
2016. jan. 13. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a következő konfigon játszok fair beállításokkal:

Intel Pentium G3240

4GB

AMD Radeon R7 260x Core Edition

2016. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az igen.. Nem tudom meg e merjem venni Legiont majd ilyen géppel :D
2016. jan. 13. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ultrán fenn van minden, akkor kicsit szaggat, a hűtőm ordít, és nagy tömegbe nem próbálnék bemenni vele.
2016. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11 éves játékot és kitudja hány éves motorral csak úgy tudnak csilivilin tartani, ha nem optimalizált a játék.
2016. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!