Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mindig tölt le egy frissitést...

MagdaB kérdése:

Mindig tölt le egy frissitést a GTA V, miért?

Figyelt kérdés
Mielőtt belépek a GTA-ba mindig letölt egy 500mb-os updated.. De mindig. Ez olyan 10perc,utana kiírja failed,és rámegyek Retry és kiírja a Jatek készen áll az indulashoz..

2016. jan. 14. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát konkrétan nem értem a kérdést... De az jó hogy mindig frissit! Milyen sz.r már az hogy nem ugyan azt láttod mint a többiek.
2016. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem érted.. De,akkor most leírom részletesebben. Elinditom a GTA 5-öt,és miélőtt elindul 10percen át tölt egy 512mb-os patch-et,amint befejezte azt írja ki,hogy error. Kidobja,hogy retry,rákattolok és azt írja,hogy a játék inditásra kész. És akarhányszor kilépek a GTA-ból meg vissza ez a folyamat mindig lejatszodik. Gépen nem rossz hozzá. Van elegendő hely a gépen. Én szerintem ezt csak egy windows újratelepítés segít.
2016. jan. 15. 01:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy a szerkeztő rontota el a frissitést vagy valami nem kóser nálad.

Mindegyik szerveren ez van?

2016. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
GTA Online nem olyan,mint az MTA,hogy vannak szerver tulajok,scripterek,stb... Hanem a Rockstarnak vannak szerverei.. És ezt nem akkor kezdi el tölteni,hanem amikor rákattolok,a GTA V ikonra.
2016. jan. 15. 15:13
 5/8 anonim válasza:
Nálam is ugyanez van. Elindítom és tölt 512 mb-ot, aztán megáll, megnyomom a retryt és kész. Mindig ezt csinálja.
2016. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gyurma8828 válasza:
Nálam is ez van. Letölt minden indításnál 577..85 megát... Windows frissítés és ujrarakás se segített rajta. A játékot is már 5-ször újra raktam de semmi...
2016. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is ez van valaki nem tudja rá a választ hogy miért csinalhatja?
2016. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

dettó nekem is ugyan ez

azért jó lenne ha valaki tudná rá a választ

2017. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!