Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Order Of Chaos 2 Nem látom a...

Order Of Chaos 2 Nem látom a barátom, pedig ugyanott állunk. Valami segítség?

Figyelt kérdés
Ugyanaz a szerver, minden ugyanaz. Ő telefonja Windows, a Tabletem pedig Android, Se mobilnettel, se wifivel nem tudunk kapcsolatot teremteni. DE VISZONT A "Guildok" Nem ugyan azok.. Szóval, más mind a kettőnknél, lehet nem is azonos szerver? Kérek valakit segítsen. Köszönöm hali.

#szerver #hiba #barát #testvér #bug #span #error #Order of chaos 2 #Nem látom a havert #tesót
2016. jan. 16. 08:22
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Azért nem látod a barátodat, mert habár a szerver ugyanaz maga a platform nem. Ez azt jelenti, hogy aki androidosról játszik az nem fogja látni se a windowsosokat se az IOS-osokat. :) Valamint a Windowsos platformot már nem támogatja az O&C2 szóval arra már nem is lesznek frissítések--> jó ha tudod mielőtt még Windowsra váltanál.

remélem, hogy segítettem^^

2016. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most láttam csak.. De igen, sokat segítettél így utólag is! Köszi
2016. jún. 1. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!