Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoT vs. Armored Warfare, pro...

WoT vs. Armored Warfare, pro és kontra?

Figyelt kérdés

Mondjatok róluk véleményt, pro és kontra, melyik a jobb, miben jobb vagy rosszabb...... stb.

Én a Wot-ot lassan 4éve tolom, de valahogy már belefáradtam és "érdektelenné" vált és mindig elrontank valamit a játékon. Az AW val kb. fél éve mikor "free to play" lett ami szerintem elég jó sikerült...

Ezért is kérem a véleményeteket a két játékról kinek mi tetszik benne, vagy éppen mit is utál ezekben a játékokban. A végére irjátok oda légyszi hogy kb hány éve/hónapja nyomjátok a játékot. Remélém egy jó kis párbeszéd kerekedik a dologból. :)



2016. jan. 16. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

nem tul sok a kulonbseg, az AW nagyon klon erzetet ad.

bar egyreszt jobb az arty balance, es a raketak meg a reaktiv pancel es az AFW dob a jatekmeneten.

a wot-ot toltam tobb mint egy evet, kb 8k csata, az AW-rol meg csak infokat gyujtottem, rengeteg gameplay es forunok.

hogy mit utalok bennuk? elsosorban a celzast, rettentoen unrealisztikus es a Hp csikot, meg a wot szivatos jatekmechanikajat.

ezert tartom sokkal jobb jateknak a War thundert.

2016. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért is nem írtam a WT-t mer nagyon különbözik ahogy emiltted nincs HP és a célzás is másképpen van.

Az AW-t klónnak nem éppen nevezném, inkább csak "hasonló mechanizmusra épülő" játékmenete van.

2016. jan. 16. 10:42
 3/4 anonim válasza:
Ne hasonlítsd össze a két játékot! Nem hasonlítanak a WoT-ban 20.századi tankok vannak az AW-ben pedig modern tankok
2016. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
# 3- itt a játékélményről és a játszhatóságról van a szó, nem pedig a tank tipusokról!!!!!!!!!!!!!!
2016. jan. 23. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!