Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kingdoms of Amalur Reckoning...

Kingdoms of Amalur Reckoning 1-2 kérdés?

Figyelt kérdés

Üdv. lenne az említett játékkal kapcsolatban 1-2 kérdésem.


1. olvastam olyasmit hogy a képességek és a jártasságok valahogy újraoszthatóak. ezt hogy érhetem el? (tehát pl harcosból mágust hogy csinálhatok?)


2. ha nem kezdetektől van meg a 2 nagyobb dlc(Teeth of Naros és a Legend of Dead Kel) hanem csak később lesz meg hozzá akkor kompatibilis a mentésemmel vagy új játékot kell kezdenem?


3. melyik az az 1(esetleg 2) jártasság(pl: kovácsolás,alkimia,lopakodás,stb..) ami nem kell mágusnak a lopakodáson kivül? és melyik ami mindenképp?


a válaszokat előre is köszönöm szépen.



2016. jan. 16. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello!


Régen játszottam vele, de vannak csillag látók, vagy valami hasonlók, de a játék legelején, miután kikerültél a toronyból egyből találkozol is egyel aki ezt elmondja neked.


Mivel a dlc-k külön részeket adnak hozzá, így később is felrakhatod, de könnyen lehet, elsiklasz + küldetések mellett, vagy épp hasznos tárgyak mellett. Érdemesebb az elején megszerezni.


Képességekből én az alkímiát választottam régen, de csak rajtad áll. Lehetsz te sunyin hátulról támadó mágus is :D

2016. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem köszönöm ment a zöld értékelés :)


1. értem akkor a sorsszővőkkel lesz majd vmi. utána járok akkor.


2. értem. akkor mielőbb megveszem és telepítem aztán mehet rá egy magyarítás frissítés is :)


3. alkimia akkor mindenképpen? értem.

"Lehetsz te sunyin hátulról támadó mágus is :D" nos erről annyit mondanék hogy tiszta mágust szeretnék csinálni. majd a 2. karakter lesz elit ninja ;) :D

2016. jan. 16. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom már eléggé benne vagy a gameben, de vannak úgynevezett "fate weaverek" akik teljesen resetelik az összes abilityd és skilled - csak elég drágán (de ez a játék vége fele már nem nagy probléma).


Ami mágusnak kell mindenképp az alkímia potikhoz, és esetleg sagecraft (vagy gemcraft nem tudom), hogy tudj jó gemeket csinálni. Igazából összességében a leghasznosabb spell talán a Blacksmithing, mert így összerakhatod a saját gearedet, ami mérföldekkel jobb ÉS olcsóbb mint a premade equipment (kivéve talán szetteknél, de a legtöbb legendary weaponnál is jobbat csináltam régen kovácsolással).


A lockpicking szintén igazából mindig jó, legalább 1-2 pont bele, mert a ládákban csomó jó cucc van, főleg az elején hasznos egyk is plusz gearért/pénzért (ha eladod). Valószínűleg a Stealth nem fog kelleni, meg talán a Persuasion, mert ez végülis inkább csak "könnyít" a játékon (néhány harcot lehet vele elkerülni, meg kapni egy pár plusz itemet de kb ennyi). Detect hidden is elég szerintem egy máguson addig, hogy lásd az enemyk irányát a mapon, a többi igazából akkor kell, ha direkt ilyen kincskereső/felfedezőt mész. Kihagyhatod a Mercantilet is teljesen, ha hajlandó vagy cuccokért teljes árat kiadni. Gondolom úgysem itemek eladásából akartál mágusként meggazdagodni :)

2016. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!