Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki szeretném próbálni az...

Ki szeretném próbálni az Assasin's Creed c. játékot. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Xbox 360-ra szeretnék venni egy Assasin's Creed-et, de mivel eddig még semmilyen formában nem játszottam vele, nem tudom, hogy melyiket vegyem meg. Ti melyik részét ajánlanátok? C: A válaszokat előre is köszi.

2016. jan. 16. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Belépőnek szerintem a 2. rész a legjobb. Ha az tetszik, már úgyis tudod, merre tovább. Az 1. rész egyébként is inkább techdemo, mint játék.
2016. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Közben aztán találtam olyat, hogy kettő az egyben kiszerelés, amiben benne van az 1-es és a 2-es is. Akkor valószínűleg azt fogom megvenni.
2016. jan. 16. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, az tökéletes lesz kezdésnek.
2016. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 viszonylag könnyű meg elég olcsó is (ha eredetiben kell). Ha az nem jön be próbálkozhatsz a 2 Brotherhood-dal nekem jobban tetszett, mint a sima 2. Esetleg az AC 4-gyel, kalózkodás pofátlanul minden mennyiségben.
2016. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az ac nekem Ezio történetét jelenti (2+brotherhoo+revelations)

az utána érkezők már valahogy nem tudták hozni a szintet

az első tényleg csak egy próbálkozás volt

még a 4 tetszik, de az meg már inkább kalóz szimulátor, mint ac, de egyébként nagyon jó

2016. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezt venném meg: [link]


Nekem eddig a III tetszett a legjobban, igaz nekem PC-n van meg. Ez tartalmazza a III-at, a IV Black Flag-et, és a Liberation HD-t.

2016. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 patrikosz macsos válasza:
0%
Broterhood az jo meg a 2 de mivel xboxod van és ezeknek nem jo a grafiája ép ezért a rogue de az rövid ac 4 et választanám a 3 az is jo de kicsit unalmas revelations az sem rosz de neki is kicsit rosz grafikailag de a történet és a játékmenet nagyon jo
2016. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kezdj a 2vel utána jöjjön a brooterhood aztán a revelations.Utána ha időrendbe akarod jöhet a 4 aztán a 3.Nekem a unity meg a syndicate már annyira nem tetszett
2016. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!