Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Angliát vagy Amerikát válassza...

Angliát vagy Amerikát válasszam, ha érdekel a színészet és kiszeretném próbálni magam?

Figyelt kérdés
Szeretnék színésznő lenni,mint oly sokan,de nem tudom hogy vágjak bele.Semmiképpen sem szeretnék itthon,mert szerintem túl kicsi a piac és mindig ugyanazok az érdekeltek. Ha Angliába mennék,könnyebben haza tudnék jönni,de ha Amerikába,akkor nagyobb az esély,csak itt nem tudom melyik vízum lenne jó nekem.Szerintetek melyik országban próbálja szerencsét és miért?
2011. nov. 12. 11:59
 1/6 anonim válasza:
57%
Biztos vagyok benne, hogy 15 éves vagy, vagy az alatt.
2011. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első:

Nem egyedül te gondolod így:D


És amúgy az első inkább az legyen, hogy felfogadsz egy tanárt és elsajátítod az adott terület akcentusát tökéletesen, különben nem fognak alkalmazni, különösen a kritikus angolok. (Tudom, mindenki jön azzal, hogy de kint megtanulod a nyelvet, csak mire tökéletesen elsajátítod az akcentust azok évtizedek lehetnek, de akinek nincs tehetsége hozzá annál akár egész életében kiszúrják a helyiek, hogy külföldi).

Az, hogy Amerikában nagyobb lenne az esélyed pedig kétlem, nagyobb ott a piac, de a 'nevenincs' konkurenciából is van bőven.

2011. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sok ember pont az akcentusa miatt lett az aki most.Egyébként meg nem szeretnék a paparazzók szeme fénye lenni,csak szimplán játszani akarok filmekben,amit itthon nem igen tehetnék meg!
2011. nov. 12. 21:30
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy ha ennyire érdekel az életkorom,20 éves vagyok!
2011. nov. 13. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Amerikaban nem fogsz tudni szineszkedni, mert papirok nelkul egyik agency sem all veled szoba. Papirokat meg csak zoldkartya lotto vagy hazassag utjan tudsz szerezni. Szoval marad Anglia.

Ja, es amerikaban dunat lehet rekeszteni a szinesz palantakbol. Egy casting studio mellett laktam halivudban anno es reggel mikor mentem dolgozni, mar hajnalban elkezdtek sorba allni a delutani castingra. Az utca vegen kigyozott a sor es abbol kivalasztottak kb. kettot.

Angliaban nagyobb az eselyed szerintem!

2011. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszodat,ez tényleg sokat segített most!:)
2011. nov. 15. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!