Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOLosok mit csinálnátok?

LOLosok mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Hello

Haverommal szoktunk duozni ,én kimentem s2 -ből gold 1 -be s5-ben ,haverom s2-s1 között mozgott ,de : minden nélkül kijelentem laza gold 1 vagy plat szintet hoz adc-vel,adc main ,én supp&jungler main vagyok.

Viszont olyan gameket veszít el ahol 0/17/3 társak meg ilyenek,és tele van ilyenekkel,lazán felment vna platba ezek nélkül,mert 5 db promót játszott g5-be ,2x sikerült ,majd 2x leesett afk vagy feederek miatt.

Én próbálom babysittelni,de tényleg nagyon durván minden 3-ból min. 1 de ink 2 játékban afk vagy feeder van.

Mit tennétek?


2016. jan. 17. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt,hogy nem erre fognám. Rövid távon ez rendben. Hosszú távon meg csak kifogás. Az enemyben 5játékos lehet afk,nála csak 4, ha ketten mentek már csak 3. Ergó nagyobb az esély,hogy az enemyben lesz és ezzel előrébb jut.
2016. jan. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen módon babysitteled?

Lanen vagy azzal,hogy duozól vele?

Ha lanen akkor azt ajánlanám,hogy akin észreveszed még meccs kezdeteiben,hogy gyengébb inkább azt a lane-t babysitteld és nem lesz fed az enemy,főleg a jungeles vagy.(ezért jó jungelesnek lenni,könnyebb carryzni,főleg ha a játék elejétől nem hagyod ,hogy feedeljenek)

2016. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!