Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nincs esetleg esély rá, hogy...

Nincs esetleg esély rá, hogy visszarakják a régi honfoglaló verziót?

Figyelt kérdés

Imádtam vele játszani, szinte minden nap beléptem, de ez a mostani meg kritikán aluli. Korlátozzák a játékok számát, minden pénzbe kerül, stb...

Sok véleményt olvastam a neten, hogy senkinek sem tetszik, szóval szerintem az lenne a részükről a legjobb lépés, ha visszacsinálnák a régire. Nektek mi a véleményetek? Ti is abbahagytátok a játszást az újítás után vagy csak én vagyok ilyen kritikus? Tudtok esetleg valamit, hogy lesz-e újítás?



2016. jan. 17. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ez miatt hagytam abba a játékot. Úgy néz ki, mintha 7-10 éveseknek tervezték volna, pedig a megcélzott korosztály minimum 14-től kezdődik.. Fel sem foghatom, mit gontdoldak.
2016. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.


Ráadásul a térkép sem pontos. A megyék el vannak csúszva északon. Egyébként szerintem azért váltottak, mert így több pénzt tudnak keresni. Tipikus felfogás: amint elegen játszanak, fizetőssé tesznek mindent. Furcsa, eddig jól megvoltak ezek nélkül is... Pénzéhes szemétládák!


Külföldön van még pár hely, ahol a régi Honfoglaló van. Példát vehetnének róluk.. :/


A Facebook oldaluk is szar lett. :D Mindenféle hülyeségeket osztanak meg ahelyett, hogy a kommentekben segítséget kérőknek válaszolnának, vagy információkat írnának ki a játékkal kapcsolatban. Jó lenne, ha a mostani vezetőt lecserélnék már valami értelmes emberre.. A facebook oldalukon is gyalázzák ezt az új minimaxos honfoglalót, de persze nem reagálnak..

2016. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

engem is zavar, de ez van, nem tudunk mit tenni..

a lebutított kinézet nekem sem tetszik, ráadásul sok régi funkciót szüntettek meg és hoztak be újakat, amiknek semmi értelmük,csak a játék élményt rontják és az emberek pénzét húzzák ki..

2016. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!