Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van arra esély, hogy a régi...

Van arra esély, hogy a régi meséket, amiket még a Fox kids-en adtak fogják még adni, vagy esetleg valahonnan be lehet őket szerezni?

Figyelt kérdés
Mint pl: Rube a csodabogár, Kémkutyák, Kölykök a 402-es tanteremből, Wunschpunch - A varázskoktél, vagy a többiek. Szerintem ezek voltak az igazi mesék
2012. jan. 11. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én őszintén nem szeretem a régi meséket, de a kérdésedre válaszolva nem hiszem, hogy menni fognak, de DVD-n valószínűleg be lehet szerezni valahonnan.
2012. jan. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Wunchpunch az mekkora állatság volt XD

imádtam :D

csak keveset adták :|

2012. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a youtubeon. Hátha van ami fent van.
2012. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a wunschpunsch-ot én is imádtam :DD egyébként már youtube-ra felkerült pár rész mondjuk a 3 jó barát és jerry ,meg loui élete, meeg a kölykök a 402 tanteremből-ből (:
2012. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bátor a gyáva kutya majdnem minden része fent van a youtubon.
2012. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez a kérdés bennem is felmerült már, és nem kis erőfeszítésembe kerül de mai napig találom meg ezeket.
2012. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senkimégisvalaki válasza:

Első válaszoló: te biztosan a f*s dízni csenel sz*rjain nőttél fel. A régi meséken lehetett nevetni, voltak tanulságok, stb. A mostaniakban mi van? Táncolj, táncolj, höhö visítsunk mint a hülye p*csák.


Kérdésedre válaszolva: jó lenne visszahozni a régieket. Volt valami csatorna ahol asszem a régieket vetítették, de inkább a régi Cartoon Networkösöket, Loony Toone-st, Dexter laboratóriumát, stb-t. Ha jól emlékszem, ez volt a Bomeraang csatorna, de nem mindenhol lehet fogni.


Interneten pedig némelyik rajzfilmet be lehet szerezni.. csak néhol rossz minőségben vannak fent. :/ Én a Louie életének szedtem le az összes részét valamikor :)) Imádom!

2013. máj. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Utolsó válaszoló: azt én is nem rég néztem meg, nagyon szerettem azt is. De sajnos sokat még a neten se lehet megtalálni, sőt még ahol ilyen régi dvd-ket, könyveket árulnak ott is megnéztem hátha, de semmit nem találtam. Kitudja, talán majd egyszer levetítik még őket :)

2013. máj. 15. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!