Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-gyel kapcsolatban...

Sims 4-gyel kapcsolatban lenne egy érdekes :D kérdésem. Valaki találkozott már ilyennel? Tipp? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eredeti sims 4-em van. Belépek a játékba, minden jól megy gyors és fut az egész.

Aztán amikor rámegyek egy családra akivel játszani szeretnék bejön a teljes játék. (simek,ház,telek stb)

Na és itt jön a gubanc...

a játék baromira lassú pedig nem megy a háttérben semmi program és a gépemen is van hely. Eddig simán ment gyorsan(értsd a probléma kezdetéig) most viszont teljesen akadozik és lassú.

Aztán észre vettem, hogy miközben megy a játék és már játszom a simekkel, közben az a zene megy mint mikor utazni szeretnék például és a töltőképernyő van benn. És mintha még valami zene is menne talán karácsonyi(?)

Azért furcsa mert eddig teljesen jól müködött. Gyors is volt meg ment minden.

Én először arra gondoltam, hogy a sims4 többször meglett nyitva, de másik ablak nincs.

Valaki esetleg tipp hogy mit kellene ilyenkor csinálni? Nagyon furcsa és így a játék is élvezhetetlen :(



2016. jan. 21. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy minimum grafikán is laggol-e a játék, és ha igen, töröld le és telepíts újra a Sims-et.


Ha nem laggol, akkor a géppel van a baj. Segíthet a takarítás (virtuálisan és valóságosan is (: ), újratelepítés, szerviz...

2016. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!