Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami olyan FPS játék...

Van valami olyan FPS játék PS4-re amiben a fegyverekkel szét lehet szedni az ellenség testét?

Figyelt kérdés

Most láttam pár videót a Black Ops 3-ról és azt láttam, hogy a rakétavető nemhogy nem robban akkorát a rakétája amilyen egy rakéta szokott de még nem is szedi darabokra a rakéta a testét.


Holott már az 1999-es Unreal Tournament-ben is szét lehetett kapni az ellenfél testét vele.


2016. jan. 23. 11:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Komoly hogy a rakétavetőtől nem robban fel egy test? O_o


https://www.youtube.com/watch?v=XZnCVgpzDKw

2016. jan. 23. 12:13
 2/11 anonim ***** válasza:
Erre élvezel?:D
2016. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Már megbocsáss de élőben ha eltalál egy rakéta felrobbansz, leszakítja a végtagjaidat vagy eldőlsz oszt'jóvan? :D Vagy ha lángszóróval felgyújtanak akkor semmi baja se fog esni a testednek?


Ha már a grafikára erőteljesen rágyúrtak akkor a valósághűségre se ártott volna.


Vagy ez egy ilyen 18 éves gyerekeknek való játékmód ami megakadályozza a túlzott brutalitást?

2016. jan. 23. 14:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Én a Doom-on, a Duke Nukem 3D-n és az Unreal Tournament-en nőttem fel ahol eléggé brutális halalnemek jutottak az embernek illetve az ellenségnek. Ez a mostani színvonal? De remélem nem minden FPS ilyen gagyi. A rakétavető az a becsapódása videóban... te Jézus Isten. Biztos rakétát lőtt?
2016. jan. 23. 14:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha számodra az mutatja egy játék milyenségét hogy darabokra lehet vagy sem robbantani benne az ellenfelet... no comment.
2016. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mert a rakétavető a valóságban nem kapja szét az embert.

Nekimegy aztán az ember lefekszik mindenféle seb nélkül.

Okké.


De a kérdés nyitott.

Van olyan PS4-es FPS ahol fel lehet robbantani az ellenséget? :D

2016. jan. 23. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Ott a lényeg: VALÓSÁG - JÁTÉK
2016. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kit érdekel a valóság? Én játszani akarok.

PS4-en nem sok ilyet tudok, talán a Fallout 4 és a Borderlands sorozat.

2016. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Miért teszel fel nekem hülye kérdéseket?

Mint például, hogy kit érdekel?

A kérdésemből látszik, hogy engem.

De az új Doom ilyen lesz, miszlikbe lehet tépni bárkit.


https://www.youtube.com/watch?v=BpdtNKWXV_E



Legalább lesz valami értelmes.

Mert az, hogy rakétavető és akkor az eredmény az, hogy megjelenik egy rakás füst az ellenfél körül ő meg lefekszik aludni ez az igénytelenség netovábbja. Ennyi erővel lehetett volna a fegyver neve: Altatóbombalövő.

2016. jan. 24. 07:48
 10/11 anonim ***** válasza:

"De az új Doom ilyen lesz, miszlikbe lehet tépni bárkit.

Legalább lesz valami értelmes."


Igen, mások miszlikbe tépése nagyon értelmesnek hangzik.


"Mert az, hogy rakétavető és akkor az eredmény az, hogy megjelenik egy rakás füst az ellenfél körül ő meg lefekszik aludni ez az igénytelenség netovábbja."


Annál már csak a cafatokra szakadó emberekben való gyönyörködés igényesebb.

2016. jan. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!