Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks-ban melyik a...

World of Tanks-ban melyik a legjobb páncélvadász ág?

Figyelt kérdés
Most az amerikai ágon kezdtem el húzni a páncélvadászokat hogy majd VI szinten legyen egy Hellcat tankom. De sokan mondják hogy az a tank egy nagy 0. Akkor még melyik nemzetben vannak jó páncélvadászok???

2016. jan. 23. 12:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Heló!


Orosz.

Mivel a WoT-ban anémet ág szopóág, így a td-ikkel sicns kb másként. A hetzer odakúr, de cska ha vele egyenlő tnakok, vagy alacsonyabbak ellen emgy. Akkor garantátl a mészárlás. Onnantól viszotn a stugtól egészen a jangpanther-ig szívás. Én azokkal megyekegyszerűen nem jó kompromisszum az, hogy pontosak. 250-eket sebzel, de szinte kb cksa azonos tierig, amikro bedob 9eshez a jagdpantherrel, csak röhögök kínomban, mert tudom, hogy cska hátba vagy oldalba tudok sebezni - esetleg.

ez a 300 körüli sebzés egy Td-nél röhej, mert ha cska egy ellenség kiszúr, aki felsőbb tierben van, vígan megindul feléd, és leszarja ,hogy 2x álősz, szétcincál.


Persze, az orosz ág olyat sebez, mint az állat - miért is ne, ugye.

2016. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mivel a játék is orosz így az a td ág a legjobb. Viszont nekem is megvolz a hellcat és nagyon jó fulloson. Folytasd nyugodtan. Sőt utána a T 25/2 is brutális jó kezekben. Viszont a protot ne vedd meg mert nagyon fos. Jó ág még a brit td is. A forgótornyosakra gondolok. Gyorsak és 400 körfl sebeznek.
2016. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 CukorHero ***** válasza:
50%
A hellcat egy fos, a T25/2-ről pedig inkább ne is beszéljünk. Viszont az amerikai ág egyáltalán nem rosz. Indulj el s Jackson felé. Az sokkal jobb, mint a hellcat, és a T25AT 10000x jobb mint a /2. A T28 kicsit mondjuk szívás lesz, de a 6. és 7. tier eszméletlen jó.
2016. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
a hetzer egy nagy-nagy nulla, pontatlan vacak, csak gyenge tankok ellen tud menőzni, most a t67re gyúrok de nem tudom milyen lesz, meg a hellcat jackson kombóra, hátha lesz belőlük valami.... orosz ág tényleg a legjobb, így van.
2016. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mit írtam? A hetzer cska a vele egy tierben lévő, vagy az alatti tankok ellen jó. Ne megy nagy nulla, csak a felsőbb tierekkel szinte semmit se tud kezdeni. Viszont ha alacsonyabbak elle nemgy, 2-3-4 kilövés szinte garantált. Álltam már be vele vöglybe úgy ,hogy egyedül voltam 8 ellen, és mind kidőlt. Mert alacsonyabbak szívnak ellene - és nem sokkal pontatlanabb, mint sok tank a tierjében ,vagy az alatt.

De ugyan az igaz ár, mint a énmet td-kre, lvl 7-ig biztosan: kevés sebzés, gyors halál ,ha felfedeznek, szívás a helyhezktööttség maitt, kilövésed nem igen van, max ha nagyon jól lvööd meg, vagy kivégzed az ellenfelet. Egyszerűen lehetetlen 2000-et sebezni, mert az kb. 10 tlaálatot jelentene. Másfél percig lőni valakit, meg röhej.

2016. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Brandon41 ***** válasza:
49%
kedves 87%-os barátunk egy jó tanács tanulj meg írni mert olyan szavakat írni amiket nem lehet kikővetkeztetni hogy mi az,semmi rossz szándék csak egy baráti tanács.(cska ,ne megy nulla stb= csak,nem egy nulla)
2016. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Brandon41 ***** válasza:
2%
írsz,bocs
2016. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a német páncélvadászokat sem tartom olyan rossznak. Pl a JPanzer E-00 lehet egy nagy lassú batár dög, de jó helyre beállva (és ugye páncélvadász tehát elsődlegesen erre való) irdatlanul tud osztani. 99%-ban minden 10-es csatában találkozok eggyel vagy többel. Lövege hatalmasat sebez és nagy elrettentő ereje van. Páncélja nagyon kemény szemből igazán csak az alváza és a kis kupolája átlőhető (most az arany lőszert nem számítottam bele). És sok az élete. Igazából az, hogy melyik a legjobb az relatív. Én személy szerint a T110E3-at és E4-et tartom a legjobbnak mert viszonylag mozgékonyak, szemből brutálisan erősek,lövegük erős és nagyon jó csőlehajlásuk van ami ugye amcsi vonás. Ha ezekig átküzdöd magad akkor szerintem szeretni fogod őket. A véleményem relatív!
2016. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Meilőtt beszólsz valakinek, nem árt, ha saját magadat is szemrevételezed. Vessző? Nagy kezdőbetű a mondat elején? Ez mind smafu? Ami velem történt, az elírás, ellentétben veled, aki szimplán ignorálja a magyar nyelvtant. Nonszensz.
2016. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Jaky25 válasza:
Sziasztok,nekem egy olyan gondom lenne hogy például 1-milla egy tank ha már megvan a tapasztalati pont,elkezdem gyüjteni a pénzt is,de megfigyeltem hogy egyik csata után kaptam 8-ezret de csak 3-ezret rak hozzá a többi lóvémhoz,ez miért van?és hová rakja a többi pénzt amit kapok?
2016. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!