Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MAGUS szerepjátékot kezdtem...

MAGUS szerepjátékot kezdtem játszani tapasztaltabb játékosokkal. Hozzájutottam egy kaland során 80 gyémánthoz. Udvari ork gladiátor a karakterem. Mire költsem a gyémántokat? (3. szint)

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani, mert ahány csapat és mesélő, annyiféle az értéke a kincsnek. Az egyik mesélőnél kastélyt vehetsz rajta, a másiknál egy rozsdás láncinget. Egy toroni orgazda sem fog annyit adni értük, mint egy pyarroni ékszerész. Igaz, a MAGUS játékosokra a szokásosnál is jellemzőbb a "csak a szabálykönyvből lehet játszani" mentalitás.

Amúgy egy a "80 gyémánt" elég abszurd. Mekkora a méretük, tisztaságuk? Ha értékesek, akkor miféle mesélő osztogat ilyen vagyont egy 3. szintű karakternek? Mit fog adni a 15. szinten?

2016. jan. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy kaland végén egy varázsló ajánlotta fel,hogy kérhetünk valamit....mindenki csilicsáré fegyvereket kért....én drágaköveket...igazgyöngy lett 20 karátos....
2016. jan. 24. 12:09
 3/3 A kérdező kommentje:
jah és felhivták a figyelmem,hogy célpont leszek szóval jobb ha vásárolok...
2016. jan. 24. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!