Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL Akali vagy LeBlanc?

LoL Akali vagy LeBlanc?

Figyelt kérdés

Helo!

Legjobban miden teljesítek szinte csak mides karaktereim vannak (ap) kérdésem: Akali vagy LeBlanc a jobb?



2016. jan. 24. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyikkel jobban játszol(furcsa de igaz)...én is mid main vagyok,de nekem mondjuk a kedvenceim(sorrendben):Azir,Leblanc,Veigar...mind 2 karakter(champ)sok gyakorlást igényel,de szerény véleményeim szerint jelenleg Lb jobb vàlasztás....ha van kedved,akkor játszhatunk is egyet estefele :).
2016. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg mindenképp LB. Akali useless most,hogy szinte mindenki azt a support itemet veszi miden is. Kiküldi a kis szellemeket és a w-d semmit se ér.
2016. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akali alapból kiesett a metából, sőt az S6-ban mégjobban használhatatlan lett.
2016. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
LB. Rengeteg kombó variáció az ultijának köszönhetően. Mobilis és hatalmas burstje van.
2016. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!