Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy kifejezetten jó gépem...

Van egy kifejezetten jó gépem és épp 1 éves plusz 1 hét kb. (1 TB,8 RAM ect. ) Sok jó játékot visz és rá bőven ( pl FIFA12/15, BO2 ect. ) Viszont egyre jobban hajlok a PS4 felé. Nem tudom megéri e váltanom PC-ről?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint PS2 volt az első konzolos élményem , viszont játszottam barátomnál PS4 el és nagyon élveztem + sok olyan játék van amely csak konzolra jön ki ( Until Dawn, Madden NFL) utóbbiakat imádom....


van esetleg bárhol olyan lehetőségem ahol PC-met játékokkal együtt beváltsam PS-re ?

Vagy egyáltalán megéri?



2016. jan. 24. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal számolj, hogy átlag a ps-re egy 10-essel drágábbak az új címek.
2016. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leváltani nem éri meg... venni gép mellé ps4-et, úgy megéri. De ha nem volt ps3-ad sem akkor az még jobb kezdetnek.
2016. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a 10 essel többe kerülnek a címek :'D

Minden új játékot 2 hét múlva 8-10 ezerért meglehet venni használtan...

Én is így szereztem be a witchert 7500 ért :D

De amúgy szerintem se cseréld le. Jóaz a gép, én szerintem is ink mellé vegyél ha van pénzed egy ps4 et.

2016. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tetszik, hogy a hdd méretét, és a ramot írtad a gép jellemzéséhez és két olyan játék címet amihez nem kell egy nagy teljesítményű gép :D



de ettől eltekintve, ha az említett gép egy notebook semmiképp se add el, ha egy asztali pc-ről van szó tudni kellene róla néhány apróságot (vga, proci), hogy a mai címekkel fejlesztés nélkül meddig bírja a versenyt.


mert ha izgatnak az exkluzív ps4 címek és tartósan szeretnél AAA-s címekkel játszani, megéri rá beruházni

csak számolni kell vele hogy a friss címek drágábbak 20e körül mozognak (de haverokkal cserélgethetsz kölcsönkérheted)

nootebook mellé kifejezetten ajánlanám a ps4-et ugyanis nem akkora teljesítményű mint egy asztali pc és a ps kiszolgálná a játék iránti igényeidet a notebookot pedig tudnád netezésre, munka egyébhez használni.

asztali pct viszont már jobban átgondolnám, neked kell átgondolni 1 év alatt mennyit amortizálódtak az alkatrészek mennyiért tudnád eladni neten a komplett gépet, kijön-e annak az árából egy ps4 1-2 játékkal

tulajdonképpen azt kell mérlegeld, hogy megéri-e neked a váltást az nfl és a többi olyan játék ami nincs pc-n.


u.i.: én személy szerint 1 éve 300e körül vettem a gépem most 200 körül tudnám eladni abból kijönne egy ps4 pár játékkal, de eszem ágában sincs eladni, pedig hatalmas nfl rajongó vagyok

2016. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!