Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyon nem vagyok otthon a...

Nagyon nem vagyok otthon a számítógépes játékok terén. Help?

Figyelt kérdés
Na tudom nagyon gáz, 16 éves lány vagyok, aki semit nem tud a számítógépes életről. tudásom a google, youtube, facebook határárait nem szárnyalja túl, de ezen szeretnék változtatni.kérdésem a következő: tudnátok e olyan játékokat mondani ami szórakoztató, hallottam pár játék nevet amihez köpni-nyelni nem tudok, de azért leírom: ilyen volt a minecraft, GTA. hogy ezek bővebben micsodák fogalmam sincs. tudom ez is nagyon gáz, de xboxozni is csak egyszer volt szerencsém, egyik barátomnál, na hogy egyáltalán hogy kell számítógépen játszami kell venni valamit hozzá? vagy online hogy lehet? tudom nagyon ciki, de ne bántsatok miatta nagyon szépen kérlek titeket. inkább segítsetek! :)

2016. jan. 24. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Leírhatnád, miylen téma érdekelne, és hogy azrét milyen féle játékokka ljátszanál - szeirntem azért annyit el tudzs dönteni, hogy lövöldözős, stratégiai, ügyességi, autós... érdekelne. Azt se tudjuk, milyen géped van ,hogy mi az, ami elfutna rajta.


Mert guyan úgy kezdhetnél egy need for speed-el, mint mondjuk egy age of empires 2-vel.

2016. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha youtube megy akkor az általad leírt játékokat meg tudod nézni ott is, hogy milyenek.

Mellesleg persze,hogy kell hozzá venni. Nem ingyen fejlesztik a játékokat. Vannak természetesen ingyenesek is, de ott 90%-ban hátrányban leszel azokkal szemben akik költenek rá.

2016. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na köszönöm eddig is, Windows 7 es gépem van, érdekelnek a háborús, lövöldözős, esetleg csapat játékok.
2016. jan. 24. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Win 7... Ok. Az az operációs rendszered^^


Nézd, mviel láthatóan nem ismersz semmi lényegest a számítógépről ,az első és legfontosabb, hogykezdj el tanulni. Ez mindig jól fog jönni. Igen, sajnos számítógépet lehet használni jogsi nélkül - sajnos -, de épp ezért kel lönképezni. Ha csak 10-15 órát ráfordítanál egy hónapban, 4-5 hónap alatt felhoznád magad olyan szintre, hogy ne adjanak el a pc világában.

Ezt csak úgy megjegyzésknét írom.


Mivel még mindig nem tudjuk, milyen géped vna, mi megy el rajta, ezért régebbi játékoakt ájnlok:


Call of Duty 1-2, League of Legends, F.E.A.R., S.W.A.T. 4, Total War sorozat, Medal of Honor részek, World of Tanks.


Jó játékot.

2016. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező cpuzvel nézd meg a géped adatait.
2016. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, mint írtad lövöldözős, háborús és/vagy csapat játékokkal szeretnél játszani. Nos, a World of Tanks (ingyenes, online, multiplayer) mind 3 feltételnek megfelel, de én is azt javaslom, hogy mielőtt letöltesz egy játékot informálódj, akár Youtube-ról, akár guglival.


A GTA-ról, amit a kérdésedben is említettél:

Szerintem nyugodtan állíthatom, hogy a világ egyik, ha nem a legjobb és legelterjedtebb játéka. Erről is végtelen mennyiségű információ kering a neten, de írok neked róla egy kicsit. Ez egy nyílt világgal rendelkező játék, ami annyit takar, hogy nagyjából azt csinálsz a játékban, amit akarsz. Ha kedved van teniszezel, golfozol, repülsz, hajót vezetsz, fodrászhoz mész, bankot rabolsz, ruhákat és egyéb dolgokat vásárolsz, részt veszel triatlon versenyben, menekülsz a rendőrök elől vagy akár éjszakai klubbokba is járhatsz. De ez, amit felsoroltam csak töredéke annak, amit még kipróbálhatsz a GTA-ban. 3 karaktert irányíthatsz, melyek között szabadon válthatsz (érdekes jellemmel rendelkeznek, amely még szerethetőbbé teszi a játékot: az elegáns, a feltörekvő és a pszichopata karakterek jelennek meg). Az előbbiekben felsorolt tevékenységeken kívül még haladhatsz a játék fő küldetéssorozatán is, amely azt jelenti, hogy különböző küldetéseket kell végrehajtanod az egyes karakterekkel. Ez a teljesség igénye nélküli jellemzés (ha szeretnéd írok még róla) leginkább a Grand Theft Auto (értsd: GTA) V. részére vonatkozik. Sajnos elég komoly számítógép szükséges a futtatásához. Ezenkívül nem is ingyenes (max. torrentről lehet ingyen letölteni, de ez egy másik történet, ha gondolod privátban elmagyarázom).

2016. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 A gta 5 azért nem olyan nagyon gépigényes. Gondolj bele, ha pl. van egy Core 2 Quad pc-d pl. 6gb rammal, akkor veszel mellé egy r7 250-et, és megy low/mediumon a játék... :) Kérdező: még mindig nem tudjuk milyen géped van. És a gta sorozatban nem csak a gta 5 létezik. ott van a gta 3, gta san Andreas, gta vice city stb.
2016. jan. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy egetverő gép kell hozzá, de azért nem megy el átlagos gépeken.

És én azért a GTA V-öt részleteztem, mert az a legjobb.

2016. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!