Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan otthon végezhető...

Létezik olyan otthon végezhető számítógépes munka ami nem átverés?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amiért fizetnének is valamennyit.

2015. máj. 11. 19:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Videóvágáshoz és képszerkesztéshez elég jól értek, ezen kívül tudok gép előtt is csinálni ezt-azt.
2015. máj. 11. 19:40
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
létezik! Úgy hívják, hogy programozás
2015. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

"tudok gép előtt is csinálni ezt-azt"


Ha gép előtt kivered pl, azért vannak, akik fizetnek..

2015. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Programozáshoz sajnos nem értek. 3# Haha:) a gép előtti dolgot úgy értettem, hogy pl. ha bárkinek segítségre lenne szüksége mondjuk videóvágás témában akkor tanácsot adnék neki, akár mikrofonon keresztül is. Jutyubozáson is gondolkodtam, de abból nem hiszem hogy meg tudnék élni, mert nagyon erős a felhozatal.
2015. máj. 11. 21:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy értesz hozzá? Csak mert vannak akik ezzel jól keresnek, de ők tényleg értenek is hozzá...
2015. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen munkák, de elsőre nem fogják rádbízni, amíg azt sem tudják ki vagy. Az én munkahelyemen úgy indult, hogy fél év bentlét, aztán heti 2 nap home office, illetve aki erősen megindokolja (tartósan beteg a gyerek, messze lakik) annak kivételesen engedik az állandó otthoni munkát. De ehhez előbb be kell bizonyítani, hogy jól dolgozol, és akkor is, ha a főnök nem ül melletted. És őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy a programozónál másképp lenne, hacsak nem maga kezd saját vállalkozásba.
2015. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A bejárás sajnos gond lenne nekem, mert vannak olyan egészésügyi, részben mentális problémáim, amik ezt agyon megnehezítik. Tömeget egyáltalán nem bírom és még számos egyéb fóbiáim is vannak. Ezért is lenne jó, ha nem kellene nagyon kimozdulnom itthonról. Úgy hiszem különféle adminisztrációs munkákat is el tudnék látni, illete a kreatívabb feladatok se állnak távol tőlem. Van egy Taiwani ismerősöm, aki mesélte hogy ott náluk sokkal jobban megyez az távmunk online biznisz mint az EU országaiban. Egyszer ajánlott egy online grimasz verenyt, ahol komoly fődij várt a győztesre, de sajno túl nagy volt a lag..
2015. máj. 11. 21:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Kvalifikált munkákkal jól lehet keresni, és van állás is, ilyen a programozás, vagy a számítógépes grafika például.


Ha arra gondolsz, hogy olyan munka, amit gyakorlatilag csak valami kattogtatásból áll, akkor el kell, hogy keserítselek, az adatrögzítés talán az egyetlen, ami tényleg létező meló, és nem csak le fognak húzni vele, de az is ritka manapság, mint a fehér holló, előző cégemnél alkalmaztunk adatrögzítőket, és konkrétan sorállás volt érte annyian szeretnék csinálni, így megvolt a bő csapat, nem nagyon kellett új embereket keresni.

2015. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sok ilyen munkát el lehetne otthonról végezni,ami nem papír alapú. De sajnos nálunk ez nem elterjedt. Konkrétan a magyar főnökök nagyon bizalmatlanok, nem hiszik el, hogy megcsinálja a beosztott, ha nincs kontroll. Pedig már kimutatták, hogy otthonról sokkal jobban dolgoznak az emberek, és olcsóbb is a cégeknek. De sajnos ezt még itt nem hiszik el.

Amikor kicsik voltak a gyerekeim, én is kerestem olyan helyet, ahol engednek otthonról dolgozni, konkrétan hülyének néztek, nem is vettek fel sehova.

2015. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#6:

Pedig másképp van, programozó gyakornokként dolgozom, otthonról. Egyelőre nincs meg hozzá sem a szellemi, sem pedig az anyagi tőkém, hogy saját vállalkozásba kezdjek, viszont távoli munkaviszonyba minden további nélkül felveszik az embert, ha tud felmutatni releváns referenciát és többnyire ismeri az adott cégnél használt technológiákat.

2015. máj. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!