Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Next Gen Console vagy Gamer Gép?

Next Gen Console vagy Gamer Gép?

Figyelt kérdés

Még mindig nem bírtam eldönteni hogy melyiket érdemesebb megvenni .

Hallottam hogy a PC gaming egyre lefelé megy és inkább a konzol jobb . Az ismerőseim szerint a Konzol jobb

mert ott a játékot igazítják a géphez , de gépnél a te igazítod a géped a játékhoz . Eddig pc-n játszottam .

Ott is van rajta egy kb. 120 Eurós steam accountom .

Gondolkoztam még az új steam lin-en is ami egy konzol amit a steam adott ki és a steames játékok futnak rajta

Ezt után még nem jártam annyira utána de majd lesz időm utána nézek . Ez lenne a kérdés : Konzol , PC vagy esetleg steam link ?



2016. jan. 25. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

>Hallottam hogy a PC gaming egyre lefelé megy


Igen, húsz éve folyamatosan :D

2016. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

PC gaming miért menne lefele?

Még mindig igényesebben csinálják rá a játékokat,mint a konzolokra. Árban ugyan ott vagy egy idő után, ha veszed a játékokat, hisz konzolra drágább.


Szerintem PC. Konzolt az exkluzív címek miatt éri meg venni. Ha azok bejönnek akkor nyilván azt veszel.

2016. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is PC-s voltam, de volt úgy egy évig xboxom. Előtte sosem konzoloztam (ha a kínai nintendo klónokat nem számítjuk).


Ne is mondjam, eléggé megbántam. Azóta csak a PC.


Csak a PC.


Jobb grafika

60+ FPS (Ezen sosem tettem túl magam. Konzolon ma a standard a 30 fps. Nézed a képet, oszt szar. Ennyi. Nem tudtam megszokni. "OLYAN MINT EGY FILM, NÖ MONDJAD MÁ, EZ QRVAJÓ!!!444" apámfszát)

Jobb irányítás (vagy kontroller buzzancs vagy? szerencsére megvan a lehetőség kontrollerre is, itt van választásod, nem úgy, mint konzolon)

Hosszú távon olcsóbb

Torrent (vagy kalózellenes vagy? ugyanúgy megveted a játékot, ráadásul általában olcsóbban, mint konzolra)


És még sok sok más.



"DŰHÓT ŰVENTE ÚJÍTANI KŰLLLL"


Baromság.

2016. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Next Gen? Több, mint két éve jelent meg a PS4 és az Xbox One.
2016. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az idén megjelenő Nintendo NX-re gondolt. Ebben az esetben mindenképp az, hiszen a Nintendo exclusivok rohadt jók :D
2016. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Xbox one - ra és PS4 - re gondoltam :D
2016. jan. 25. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:

figyelj egy gép ami full hd-n maxon visz mindent 250-300e körül, egy ps4 100e körül mozog. Ps4-en viszont drágábbak a játékok mint pc-n (és még a pc mellett szól hogy van warez)

Ps4-en viszont az adott hardverhez igazítanak mindent évekig, így nem kell aggódj hogy 3-4 év múlva megjelenő AAA-s címek ne induljanak el rajta, viszont a grafika butulni fog a jatékoknál, mert ugye képes a FHD és ha jól tudom 4K-s felbontásra is a textúrák minősége romlani fog (persze csak évek múltán), viszont ha pc-t veszel ott 2 évente rá kell szánj egy kisebb összeget a vga, processzor, ram, alaplap fejlesztésére, ha el akarod kerülni a grafika romlását.

Egyébként ps4-hez is lehet egeret billentyűzetet csatlakoztatni(keymander - 24e) ha esetleg zavar a kontroller, de ez igaz fordított esetben is.

A döntés rajtad áll, hogy hosszú távon melyik éri meg neked jobban. (én hasonló helyzetben voltam tavaly januárban én a pc mellett döntöttem)


u.i.: a Steam link nem konzol, hanem az Apple tv-hez hasonló mirror bizgentyű amihez kell egy pc aminek a képét áttükrözi a tv-re/monitorra és a steames kontrollert sem ajánlom, mert szerintem borzalmas (már volt hozzá szerencsém) ha kontrollert akarsz géphez csak ezt ajánlom [link]

2016. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Összeraksz egy gaming pc-t 800€-ért (op. rendzser nélkül) és mindent visze 60+fps-el.
2016. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!