Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V végén mi történik...

GTA V végén mi történik részletesen? Mennyi szerepe lesz a pénznek?

Figyelt kérdés

Végig szeretném vinni a játékot.

2 kérdésem van.

Az eggyik az az hogy mi fog történni a végén, igaz hogy meg fog halni valamelyik szereplő?(részletesen kérem)

A másik kérdés az az hogy 100% után még lehet keresni pénzt úgy hogy nincs több küldetést? Milyen jelentősége van a pénznek, nagy dologról maradunk ki ha nem vesszük meg azt a 150 millás golfpályát? Könnyen elfogyik a pénz 100% után, vagy lehet nyugodtan pazarolni, vehetsz sok kocsit garázst házat nem kell épp annyira meghúzd magad?



2016. jan. 25. 21:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Valamint nem lesz unalmas a játék miután kivittem?
2016. jan. 25. 21:36
 2/7 anonim válasza:

Lehet valasztani hogy megolod valamelyik szereplot vagy a bandat olod meg es akkor megmarad mindharom szereplod...viszont akkor haromfele lesz osztva a penz.

Penzt keresni befektetesekkel lehe..tozsde vagy ha megvasarlod az ingatlanokat visszajon a penz egy ido utan.ja es pazarolhatsz boven mert nagyon sok penzed lesz..sose fogod tudni elkolteni:)

2016. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És lehet választani hogy melyik szereplő maradjon meg vagy pl csak egy adott pl michael.

Ha nem tőzsdézem hanem normálisan játszom a játékot végog akkor összesen a szereplőt akit meghagyok mennyi pénze gyül? Illetve miután kivittem a játékot akkor is lehet tőzsdézni, vagy valami más úton pénzt keresni?

2016. jan. 25. 21:52
 4/7 anonim válasza:

Ugy van hogy a franklinnel kell eldonteni hogy a michaelt, trevort vagy a bandat olod meg.

Hat attol fugg h mennyi penzed lesz hogy hogyan teljesited a nagy kuldeteseket(en ugy csinaltam hogy ugyetlenebb embereket hivtam es ok nemkertek nagy szazalekot)

Nekem emberenkent 45 millio gyult ossze

2016. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehet utana is tozsdezni. De ilyen nagyobb osszegekre neszamits mar nemfogsz tudni annyit keresni mint a bankrablasokkal
2016. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem.

De pl ha megölöm trevort és michaelt akkor megkapom az ő pénzüket, de a bizniszüket is amit megvettem pl trevorral vagy michaellel?

2016. jan. 26. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem sok mindenre tudod költeni a pénzed, ha meg nem veszel meg egy vállalkozást, nem maradsz le semmiről.
2016. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!