Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet kezdő CS:GO...

Hogyan lehet kezdő CS:GO csapattársakat találni?

Figyelt kérdés
Kb. nyolcvan óra játékom van és játszottam már néhány versengőt is, de nem tetszik hogy sok csapattárs nem kommunikál, trollkodik vagy egyszerűen csak egy ízetlen orosz. Szeretnék legalább egy csapatra való, lehetőleg magyar nyelvű és kezdő játékost, kizárólag szórakozási jelleggel. Értem ez alatt, hogy nem esszük meg egymást ha kikapunk vagy rangot esünk, stb. Csak normális emberekkel szeretnék együtt játszani és beszélgetni. Hol tudok keresni?

2016. jan. 26. 23:15
 1/5 ireland00 válasza:
0%
társkeresőn
2016. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem normálisan tettem fel a kérdést és remélhetőleg hasonló komolyságú kérdéseket is szeretnék rá kapni.
2016. jan. 26. 23:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Facebook csoportokban hirdess, esetleg magyar oldalak forumain.
2016. jan. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem randis társkereső gondolt az első, hanem vannak facebookon társkereső csoportok különböző játékokból, ahol csapattársakat lehet keresni.
2016. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Steamen lépj be egy ilyen csgo csoportba. Van egy ilyen Magyar csgo vagy valami ilyesmi. Vagy van egy Magyarország nevű csoport, 40-50ezer taggal büszkélkedhet, biztos találsz kezdő cs-st.
2016. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!