Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért crashel ki a gta sa/mta...

Miért crashel ki a gta sa/mta win10 en?

Figyelt kérdés
eddig minden jó volt de elinditom a gta sa t a menübe sem jön azt kikressel a gta sa működése leállt címmel az mta meg olyan hogy bejön a menü aztán kilép az asutalra semmi hibaüzenet vagy valami!tegnap ujrafrissítettem a gépet máma felraktam az mta t gta sa t és most meg kikressel ezt nem értem hogy lehet ezt orvosolni?multkor jó volt most meg nem

2016. jan. 27. 23:09
 1/3 Márk Király válasza:
Hát próbáld meg a következőket: jobb klikk a játék ikonján/tulajdonságok/ és ott találsz egy kompatibilitási fület amiben be tudod állítani a kompatibilitást, vagy fogod, feltelepíted a Win 7 et és mindent ami a gépen régen fent volt, újra fölrakod! (Tudni illik nem igazán működik a Win10 es operációs rendszer és rajta sok program nem indul, Win7 en meg minden megy és tökéletesen , nem baj, hogy régi meg talán a Win10 hez hasonlítva (("lassabb")), DE legalább működik!)
2016. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen fut win10-en, sokkal gyorsabban mint az előző Windows op rendszereken..... Egyáltalán nem fut lassabban. ha meg kérdező neked kicrashel, lehet te szurtál el vslamit, oldd meg ,mivel youtubeon rengeteg videó vsn róla ;)
2016. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*valamit *van
2016. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!