Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4, egyedi tartalom...

The Sims 4, egyedi tartalom megjelenítése, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sok kínlódás után úgy döntöttem hogy itt kérek segítséget, hátha megoldódik a problémám. Feltelepítettem a The Sims 4 alapjátékot, és a legutolsó kiegészítőjét a Get Togethert, ami minden eddig kijött frissítést és előbbi kiegészítőt tartalmaz. (Ncore utasítás alapján) Semmi gond vele idáig, a játék elindult, nem akadozik, minden király. Töltöttem le hozzá egyedi tartalmat (simet, hajat, sminket, stb)- /thesimsresource oldalról/, elhelyeztem őket a megfelelő mappába, majd a sim szerkesztésénél szépen meg is jelenítette, kivéve a már előre elkészített simet. Nem találtam a galériában. Úgy döntöttem hogy akkor saját magam összerakom a simemet, egyedi haj, egyedi smink...El is kezdtem vele játszani, majd mikor betöltött, a simsemen található egyedi tartalom, konkrétan a haja, felismerhetetlen csíkossá vált, a szemén található egyedi smink pedig ijesztően fehér lett :D A sim szerkesztőben gyönyörűen megjelentek ezek a dolgok a simsemen, viszont a játékban mintha grafikai probléma lenne a megjelenítésével. Mit tudnék tenni? Mi lehet a probléma? A válaszokat előre is köszönöm.

2016. jan. 30. 14:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt: windows 10-em van, a sims 3-mal semmi problémám nem volt, minden egyedi tartalmat gyönyörűem megjelenített..szóval nem tudok mire gyanakodni mivel lehet a probléma...
2016. jan. 30. 14:09
 2/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: A letöltött kész egyedi simsemet miért nem találom sehol? Galériában nincs benne..Sims 3ban a simsablonoknál ott volt, de a Sims 4ben fogalmam sincs hogy hol lehet...(Tray mappába behelyezve)
2016. jan. 30. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:

BOCSÁNAT,DE offolok egy cseppet.

Nos, nekem is ncore-os, de nekem nem jeleníti meg a letöltött dolgokat (szintén arról az oldalról),tudnál segíteni? Mivel,ha itt felteszem a kérdést (illete rengeteg ilyen kérdés van), akkor csak azt kapom,hogy a sims 4-es modok (nem eredeti játékkal) nem fognak menni..


De lehet neked is ez a hiba, csak éppen megjeleníti, viszont hibásan,mert nem támogatja.(?)

2016. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Megtalálta valaki már erre a problémát?:)
2017. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző vagyok. Megtaláltam a problémát a csíkozott hajra. Ki kell venni a pipát a laptop módról, És már működik is.
2017. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem eredeti játékba is lehet modokat rakni!:) A beállításokban az egyebeknél ki kell pipálni a bal oszlopban lévő alsó kettőt és ezután már házakat, simeket, kiegészítőket mindent lehet bele tenni.
2017. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Napsi1D válasza:
Sajnos a laptop mod kikapcsolás nem működik :(
2019. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!