Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben melyik...

League of Legendsben melyik karit vegyem meg az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Szóval itt vannak jelöltek:Heimerdinger,Ahri,Brand,Fizz,Kindred,Quinn,Tahm Kench

Szerintetek melyiket vegyem meg közölük? Vagy legalább is milyen sorrendben? Mi a véleményetek róluk? Várom a minél hamarabbi és hasznos válaszokat , előre is köszi mindenkinek :D



2016. jan. 30. 14:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogy szűkítsem Tahm és Quinn hanyagolható Kindreddel még nem játszottam, Bár Brandel sem de nagyon tetszik....Így tehát szűkítve: Heimerdinger vagy Ahri vagy Brand :D
2016. jan. 30. 14:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahri-t vedd meg szerintem. Utána tam kecch vagy heim azt kindred fizz és quinn
2016. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
*Haimerdinger vagy Ahri vagy Brand vagy Fizz * :DDD
2016. jan. 30. 14:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ ^^ Még várok véleményeket
2016. jan. 30. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ezt a 4-et nézzük akkor számomra egyértelmű, hogy Ahri-t kéne megvenni. Viszont nem mi játszunk vele, hanem te.
2016. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igaz, csak hát nekem mindedjik nagy kedvenc és régi álom csak régebben is mindig mást vettem meg mint amire eredetileg gyűlytöttem volna :D
2016. jan. 30. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Dota 2-t és ott nem lesz iylen gondod, hogy kit vegyél meg. :D
2016. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
haha :D
2016. jan. 30. 15:42
 9/9 anonim válasza:

Szerintem is lehet Ahri… vagy hát nem tudom. ><

De gondolom már kipróbáltad a felsorolt champiket. Szóval szerintem válaszd azt először, amelyikkel legjobban élvezted a játékot és legjobban ment. Mert most megveszel egy hőst csak, mert tetszik a stílusa aztán kiderült, hogy nem is megy. >< (...honnan ilyen ismerős a story...) Azért ez alapján lehet mérlegelni… De ez csak egy vélemény volt a sok közül… ^^"

2016. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!