Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A tv-re kötöttem a laptopom...

Krisztina Szabolcska kérdése:

A tv-re kötöttem a laptopom HDMI kábellel, és játszottam a Star Stable Online-val, másnap beléptem és csak a játékban a képernyőm fel volt nagyítva, pontosabban óriási volt és rossz minőségű. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Belépek és a menüt megnyitom, rámegyek a beállításokra és nem hozza be. Mit tudnék csinálni? Már próbáltam letörölni és újra felrakni, de ugyan úgy nagy...ahogy az egerem is ha játszok vele, ha bárki másmilyen játékkal játszott volna és lett volna ilyesmi gondja és tud rá megoldást akkor pls írjon, köszönöm! (ja és a képernyő felbontásnál is próbáltam átállítani, de úgy sem jó)

2016. jan. 31. 18:14
 1/3 Franci ^^ válasza:
A beállításokban a grafika menüpontban lehet átállítani a képernyő felbontását.
2016. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Franci ^^ válasza:
Bocsánat csak a kérdést olvastam el.
2016. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kösd rá megint a tvre,lépj be majd úgy próbáld meg a bállításokban a felbontást.

Nekem így sikerült

2016. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!