Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy steam játékom amit...

Van egy steam játékom amit még nem aktiváltam már hosszú ideje megevn de most nem találom az aktivációs kódot nem lehet valahogy újat szerezni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
elmész és veszel újat. Vagy megkeresed a régi kódot.
2016. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi más nincs még le is fényképezem ha kell mert a játék megvan csak a kód nincs.
2016. febr. 9. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát megvan a doboza, a DVD, csak a kód nincs? a kódot többnyire a DVD tetejére égetik vagy magába a tokba ragasztják be, szóval elég érdekes. Akkor írj ticketet steam supportnak, csatolj jó sok képet hozzá.
2016. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan dobozos játékom, ahol valóban a doboz belsejére ragasztották a kódot tartalmazó matricát, de az levált és csak kis híján el is hagytam kibontáskor.

Talán, ha nem csak a játék, de maga a számla is megvan, elfogadják bizonyításnak. Próba, szerencse.

2016. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!