Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » S. T. A. L. K. E. R. Call of...

S. T. A. L. K. E. R. Call of Pripyat magyarítás telepítéséhez kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

Megvan a játék eredeti Steam-es verzióban. Complete Mod van felrakva hozzá. A magyarítást elsősorban parancssorral kellene feltelepíteni a teljes működés érdekében, viszont nem tudom pontosan hogy csináljam.


Itt egy leírás hozzá:


"nyitsz egy parancssort oda, ahova a telepítőt kicsomagoltad, beírod hogy “SCOPMagyaritas-Telepito [SCOP telepítési könyvtár teljes útvonala, ha szóközök is vannak benne, akkor idézőjelek közé]” (tehát pl.: SCOPMagyaritas-Telepito “C:\Games\S.T.A.L.K.E.R. – Call of Pripyat”) és nyomsz egy entert."


Viszont ez alapján sem sikerül. A játék nekem a D:\Steam\steamapps\common\Stalker Call of Pripyat mappában van. A magyarítás mappa pedig a C:\Games\SCOPHU-v2.01 mappában.


Ezt a magyarítást szeretném telepíteni: [link]


Ha megnyitok egy parancssort, akkor apaból ezt adja be:


C:\Users\User>


Viszont a fentebb említett leírásban ez szerepel: SCOPMagyaritas-Telepito “C:\Games\S.T.A.L.K.E.R. – Call of Pripyat”


Hogy tüntessem el onnan azt amit nekem alapból kiír (C:\Users\User>

)? Vagy a mögé írjam be a többit?


Illetve pontosan mit írjak be a parancsfájlba?


2016. febr. 14. 10:29
 1/1 A kérdező kommentje:

Itt egy próbálkozás, mindig ezt írja ki:


[link]


[link]


Pontosan mit kellene beírnom?

2016. febr. 14. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!