Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed II-ben...

Az Assassin's Creed II-ben hogy lehet eltávolítani a páncélt?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném eltávolítani hogy semmi ne legyen rajta csak az alap assassin ruha
2010. márc. 30. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó helyen kérdezed ahol a legtöbben torrentről leszedett játékokkal játszunk.. Majd ha lesz fölös több mint 10 Ezer Ft.-om arra h játékot vegyek rezsi meg hiteltörlesztő fizetése helyett és eljutok odáig ígérem h megválaszolom.

Addig max olyantól várhatsz választ aki megvette redetiben de olyan itt nem sok akad sztem.

Mert ezt a játékot sajna nem tudta még senki feltörni így csak annak megy akinek eredetiben van meg...

2010. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fel van törve, már régen törtel játszok, és megy rendesen.
2010. ápr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahham és a hiányzó fileokat az ubisoft serveréről tört játékkal való regisztráció által szeded le mi: Érdekes h senkinek nem sikerült még... A játék ugyanis nem teljes a hiányzó részeket a szerverről kell letölteni játék közben. hiába van feltörve a játék egy része hiányzik. Tört játékkal meg nem lehet felregisztrálni így a fileok sem jönnek le. Úgyhogy 3 lehetséges opció van:

1 mégiscsak eredeti a játékod és csak úgy mondod

2 nem az AC 2-vel játszol

3 szimplán hazudsz...

2010. ápr. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A játékom EREDETI
2010. ápr. 6. 10:49
 5/6 anonim válasza:

Én megvettem eredetiben.

De tényleg nem lett még feltörve.

Amúgy sajna én sem tudom ,hogy kell nekem is fontos lenne hátha úgy megszerezném Altair cape-jét.

2010. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A páncélt nem lehet levenni, csak más fajtákra lecserélni
2011. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!