Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MineCraft-osok! Milyen játékok...

Katona Dius kérdése:

MineCraft-osok! Milyen játékokat látnátok szívesen egy Survival Szerveren?

Figyelt kérdés

Nem rég lettem egy jó kis szerver Admin-ja, de kissé szegényes az event-kínálat. Fel szeretném dobni kicsit, de ötletek híjján vagyok. Most fejeztem be egy tvt event készítését, és elkezdenék egy másikat, csakhát az ihlet nem jön :D

Gyakran van, hogy csak 1-2 játékos van fenn egyszerre, így főként olyan event-ötletek érdekelnének, ami 1-2 ember részvételével is izgalmas, élvezhető.

Jump és kvíz több is van, így azokból nem kell ötlet :D

Ha van ötletetek, itt vagy e-mailben (katona.dia.taiga@gmail.com) is szívesen várom a válaszotokat. Nyugodtad írjatok akkor is, ha csak egy kis ötlet-kezdeményetek, vagy "bénának" tartott ötletetek van. Előre is köszönöm mindenkinek.



2016. febr. 17. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:
2016. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!