Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékkal játsszak? Mit...

Milyen játékkal játsszak? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan játékot keresek amivel egy egész napi feszültséget,stresszt le lehet vezetni esetleg egy egész napi FPS taktikai lövölde után ki tudnék kicsit kapcsolni. Valami pihentető,gondolkodtató mégis szórakoztató és story dús játékot keresek. Nem zavar ha van benne párbeszéd ,szeretem a kattingatós játékokat is.

2016. febr. 17. 12:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ui.: Elég jó gépem van szóval ez nem lesz akadály.
2016. febr. 17. 12:04
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

The Thalos Principle (fps,logikai)

Max The Curse of Brotherhood (kaland,ügyességi)

Trine 1,2,3 (kaland,ügyességi)

XCOM Enemy Unknown, XCOM 2 (stratégia,körökre osztott,logikai)

The Walkind Dead \Telltale game\ (sztoriorientált,kaland)

Game of Thrones \Telltale game\ (sztoriorientált,kaland)

Portal 1-2 (fps,logikai,kaland)

Hirtelen ezek jutottak az eszembe,mindel játszottam és ilyen célra nekem bejöttek...

2016. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gta-sorozat, 5,4, san andreas (én szoktam modolni is engem leköt)

cabelas big game hunter, esetleg deer hunter (2005, tournament)

plants vs zombies garden warfare

2016. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mass Effect 1-2-3, Dragon Age 1-2-3, Assassins Creed sorozat, KOTOR 1-2, STALKERek, Prison Architect (baromira letud kötni :D), Skyrim


Én most a Battlefield 3ra vagyok rákattanva, csak azt tolom de néha annyira felb.sz hogy tényleg nem árt valami nyugisabb game, én a Hitman sorozatot ajánlom leginkább de a fentiek is nagyon jók. :)

2016. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!