Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen bolhanyakörvet ajánloto...

Milyen bolhanyakörvet ajánlotok? Másik kérdésem pedig, hogy az alábbi játékkal játszhat a kölyköm vagy veszélyes?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 13. 18:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Elrontottam a linket:

[link]


A cérnák miatt kérdezem,hogy ugye nem nyeli le?Mert rágcsálja őket.

2012. nov. 13. 18:31
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyik sem ad maximális védettséget. Amúgy csak akkor szükséges, ha van más állat, - főleg macska - a házban, amitől kaphat bolhát.

Ha nagyobb lesz, a bolhacseppet ajánlanám, nálunk sok év tapasztalata után az Advantix vált be.

2012. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 szacsiga ***** válasza:

Nekem a kiltix bejött, de nézz utána, hogy mennyi időskortól ajánlott.


A játékra figyelj, ha csak tépi az nem gáz, de a sok cérna okozhat bélelzáródást...

2012. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Játék: a fonalakat simán be tudja nyelni, én nem adnám oda neki.
2012. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Duoband-ot használunk másfél éve, nagyon meg vagyunk vele elégedve: se bolha, se kullancs. A játékot pedig nem adnám neki a foszladozó cérnák miatt.
2012. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi,akkor a cérnákat levágom és csak a kereket kapja meg.

Van macska is a házban. 2,5 hónapos a kutya,advantix pár cseppje mennyi ideig véd?Hol szoktad vásárolni?Én pesti vagyok.

2012. nov. 13. 18:42
 7/16 szacsiga ***** válasza:

A kölyköknek bolha elleni spré van. A csepp az felnőttekre van, de a nyakörvről nem tudom a kicsiknek is lehet-e.


Ha mondjuk nem megy utcára (ugyebár a 4. oltásig nem ajánlott) [link]

addig bolhát max a többi lakásban élőtől kaphat. Ha ilyen nincs, akkor nem kell neki, ha van akkor külön kölykökre valót vegyetek.

2012. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Duoband ugye a nyakörv?
2012. nov. 13. 18:42
 9/16 A kérdező kommentje:
Megvan neki az összes oltása a veszettség ellenin kívül.
2012. nov. 13. 18:43
 10/16 anonim ***** válasza:
A csepp felnőtt kutyán 3 hónapig biztos védelem. Macskának pedig mi az Advocat-t használjuk, neki 6 hónapig jó.
2012. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!